Skocz do zawartości

Serwis Komputerowy - Kielce


Recommended Posts

trzeba było zaktualizować bios nikt oczywiście do chyba 27 strony o tym nie pomyślał

było powiedziane o aktualizacji biosu chyba na stronie 15.. ale jak zawsze pytałeś "co to da?" ,"czyli muszę wymienić płytę?" .

Nic dziwnego że zaczęli się denerwować skoro chcieli pomóc,a Ty nie robiłeś co kazali

Link to post
Share on other sites

O zresetowaniu biosu było już na drugiej stronie.

Natomiast o update biosu do 1.9 było niewiele dalej, a Ty zadawałeś tylko durne pytanie "co to da", "jak pendrive naprawi komputer", "płyta główna była tak mała że ledwie zmieściła się do obudowy", "nie działa mi komputer bo mam czarny ekran" - a potem się dziwić że ktoś po 28 stronach takiego ględzenia podsuwa Ci pod nos pomysł o pójściu do serwisu i poproszeniu o baterię z biosem 1.9 - co automatycznie łykasz i mówisz że jutro tam idziesz, no ****a.

 

@UncleFester

Ów bateria z biosem 1.9 wzięła się właśnie z tego i teraz stało się to modnym żartem z tego młodego, łącznie ze "sprawdzaniem napięcia w gniazdku - gwoździem" albo "uziemianiu procesora/socketu drutem do obudowy"

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

@sid vicious

trochę poprzestawiałeś

nie obraź się, ale chyba jesteś jakimś idiotą, skoro wierzysz w to, że "uziemiłem procesor"

pomyślałem sobie takie coś jak napisaliście te, że tak powiem PROWOKACJE z biosem:

"jak ...rwa na zwykłej baterii może znajdować się bios?!"

Edytowane przez reaaski
Link to post
Share on other sites
  • 3 lata później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...