Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja na kilka dni pozyczałem swojego XFXa koledze, on na swoim sprzecie GTX480 + Phenom II 980 smigał bez problemu, kumpel grał nałogowo wiec.... praca cicha do tego zimny, wiec nie mow mi tutaj o halasie itd.. jaki wytwarza XFX.

Edytowane przez damianox89
Link to post
Share on other sites

Osobiście wziąłbym Fractala.

Regnum jest dobry, Arc Midi jeszcze lepszy. Przepaści między nimi nie ma, więc jak Fractal wyjątkowo Ci się nie podoba to zostań przy Regnumie - ale dopłacenie 40zł może być tego warte.

 

To już jest drobnostka i preferencja.

Reszta poprawnie złożona.

 

@damian~

 

Skądś się jednak wzięła obiegowa opinia że XFX do najcichszych zasilaczy nie należy, pomimo że wielu chwali go właśnie za kulturę pracy.

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

macho to jeden z lepszych jak nie najlepszy coller w tej cenie. co do wf3 to jest niezle, gigabyte od zawsze robi niezle chlodzenie :)

 

co do zasilacza to powinien miec spory zapas mocy, nawet po OC grafiki zestaw nie powinien wziac wiecej niz 350W :)

Edytowane przez damianox89
Link to post
Share on other sites

Co do Macho - wentylator jest bardzo cichy na maksymalnych obrotach nawet, na najniższych go prawie nie słychać. Co do Windforce 3x - wg mnie do ~50% obrotów to chłodzenie jest ciche, ale potem już niestety robi się dość głośno a na 100% obrotów robi się niezła suszara. I idle jest ciche - zawsze możesz użyć Afterburnera i ręcznie kontrolować poziom obrotów wentylatorów.

 

Zasilaczowi nawet po OC podzespołów zostanie naprawdę sporo mocy na zapas.

Edytowane przez nissky
Link to post
Share on other sites

6000 łącznie z wentylatorami.

 

Wiesz co, zapłaciłem tyle bo chciałem wszystko na raz.

Energooszczędność, niesłyszalną pracę, duży magazyn, wydajność i design.

 

Na sam SSD poszło 600zł, a dopiero niedawno poprawili Vertex4 który teraz dużo nie odstępuje 830-tce

A prawie 400zł poszło na wentylatory (bequiety/noctua) stąd tak duża cena.

 

Twój zestaw dało się złożyć w przystępnej cenie właśnie ze względu na SSD i lekką zniżkę ceny GD55 więc nic tylko brać :)

 

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...