Skocz do zawartości

TURNIEJ STARCRAFT 2 ?!


Recommended Posts

Witam:) Czy ktos z Was bylby zainteresowany wzieciem udzialu w bezobowiazujacym turnieju Starcraft 2 gdzie głownymi zaletami bedzie sprawdzenie swoich umiejetnosci na tle innych kolegow oraz przede wszystkim mila i fajna atmosfera? Chcialbym utworzyc taki turniej , pytanie tylko czy byliby chetni do udzialu?

Link to post
Share on other sites

Umiejetnosci kompletnie tu nie maja znaczenia, ja ostatni raz gralem chyba z rok temu i jestem totalna lama w STarCrafta 2 ,ale po prostu chcialbym do niej wrocic, i przy okazji spedzic fajnie czas i poznac nowych ludzi przy okazji takiego bezobowiazujacego turnieju:) Powtarzam jeszcze raz - tu chodzi o zabawe!:) Ja w ta gre lamie az milo ale nie o to tu chodzi:) Kazdy moze wziac udzial, a jak ktos bedzie totalnie mastowal to dobrze bo poduczy tych co graja slabiej albo sa poczatkujacy:) Liczy sie rozrywka a i mozna troche doswiadczenia zlapac:) Ja tez braz z tego co pamietam sprzed roku:D

 

To jak kto sie jeszcze pisze, zglaszac sie ludzie:) Bedzie fajnie!:)

Link to post
Share on other sites

No i super, kupuj klucz i dolaczaj:) w takim razie potrzeba przynajmniej jeszcze 6 osob.

 

Generalnie wszystkich zainteresowanych udzialem w turnieju prosilbym o przeslanie swoich nicków z gry oraz rodzaju ligi do mnie na maila: marcin.skalski@gmail.com

 

Amatorski turniej SC2 wspierany bylby przez growy portal internetowy i tam bylyby prezentowane tabele i filmiki z najciekawszych meczykow, o ile nikt by nie wnosil sprzeciwow:)

 

Jeszcze raz powtarzam, iż jest to turniej czysto amatorki i moga w nim wziac udzial zarówno totalnie poczatkujacy gracze, jak duzo bardzie zaawansowani, dzieki ktorym inni beda mogli sie nauczyc nowych taktyk :)Kazdy jest mile widziany! Liczy sie zabawa i przyjemnosc z grania! :-)

 

Tak wiec prosze o przesylanie zgloszen na maila, jesli uda sie zebrac minimalna ilosc ludzi potrzebnych do turnieju to bedzie mysle super fajna inicjatywa. Bede informowal na bierzaco co i jak:)

 

Zglaszac sie- nie ma co sie wstydzic;)

 

pozdrawiam- Marcin:)

 

He he w takim razie ja jako sreberko nie będę czuł się wyobcowany ;)

 

Ok, coraz wiecej osob sie zglosza, wiec mysle iż wyjdzie z tego cos fajnego:)

 

 

Zainteresowanych udzialem w turnieju prosilbym o przeslanie swoich nicków z gry oraz rodzaju ligi do mnie na maila: marcin.skalski@gmail.com

 

Jeszcze raz przypominam, iż jest to turniej czysto amatorki i moga w nim wziac udzial zarówno totalnie poczatkujacy gracze, jak duzo bardzie zaawansowani, dzieki ktorym inni beda mogli sie nauczyc nowych taktyk Kazdy jest mile widziany! Liczy sie zabawa i przyjemnosc z grania! :-)Zachecam do udzialu- odwagi!:)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

Siemka:D

 

10 osob zdeklarowalo juz swoj udzial wiec robi sie naprawde sympatycznie:) Kto jeszcze chetny na turniej w StarCrafta 2 niech pisze do mnie na maila: marcin.skalski@gmail.com (z nickiem oraz liga w ktorej uczestniczy).

 

Wszyscy bez wzgledu na swoje umiejetnosci bardzo mile widziani!:)

 

Kto jeszcze chetny ??????? Minimum do odpalenia turnieju to jeszcze tylko 2 osoby a wiadomo ze tym wiecej tym lepiej wiec smialo wysylajce na mail swoje zgloszenia!:D

 

PS. Termin dopasuje sie do kazdego wiec luzik:)

 

http://gamelot.pl/?p=13014

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam Wszystkich:) Do zorganizowania turnieju w StarCraft 2 brakuje już tylko 3 osob :D Tak wiec wszystkie znaki na niebie wskazuja, ze turniej sie odbedzie juz niebawem:) Tak wiec wszystkich goraco zachecam do wziecia udzialu, kto jeszcze sie zastanawia czy warto niech porzuci wszelkie watpliwosci bo ten turniech to czysty FUN i mozliwosc poznania fajnych ludzi:) Liczy sie przede wszystki zabawa! Nie wazne czy jestes poczatkujacy i jaki jest Twoj poziom umiejetnosci, kazdy jest mile widzany, starzy wydzy jak zarowno totalni amatorzy:) Bardzo polecam bo beda ciekawe meczyki pelne emocji:) Jak juz wspomnialem brakuje juz tylko 3 osob ale wiadomo ze tym wiecej ludzi tym lepiej, wiec smialo niech kazdy wysyla zgloszenie poki jeszcze trwaja zapisy na adres:

 

marcin.skalski@gmail.com , podając swoj nick z gry, rodzaj ligi oraz ewntualnie numer ID postaci :)

 

Przesylajcie maile zgloszeniowe i juz niebawem zaczynamy rozgrywki!:) Bedzie fajnie :D Zapraszam dosłownie wszyyyyyyyyyyyyyystkich:-)

Link to post
Share on other sites

Marcin ja odpadam z turnieju,okazało się,że mam konto (Range Srebrna czy jakoś tak)ale nie mogę grać,bo mam za dużo pracy.

 

Ej luzik, ten turniej bedzie startowal dopiero za 2 tygodnie a bedzie trwal bardzo szybko , oczywiscie dopasuje sie meczyki do Twoich preferencji z tym nie ma problemu, moze to byc i nawet 22 wieczorem:) nie bedzie tez okreslony scisle dzien na rozegranie meczy tylko to bedzie przedzial dni na rozegranie meczy gdzie dopasuje sie fajnie czas dla kazdego:] Co Ty na to?:)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja pół roku temu byłem srebro testowane na golda, ale dzisiaj po takiej przerwie to jestem drewniak. Ale jeśli dojdzie co do czego to możecie mnie uznać za chętnego.

 

Stary:) ja nie gralem ponad rok i totalnie lamie ale jak juz pisalem chodzi o zabawe:) podaj mi tylko swoj nick z gry i wpisuje Cie na liste turniejowa:)

 

Przesyłajcie zgłoszenia i niczym się nie przejmujcie, terminy dopasujemy a poziom umiejetnosci naprawde nie ma znaczenia - liczy sie dobra zabawa! :)

 

http://gamelot.pl/?p=13236

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przypominam wszystkim, iż zapisy do amatorskiego turnieju STarCraft2 trwaja do najblizszego piatku, czyli do 31 sierpnia (wlacznie).

Malo juz czasu, wiec kazdy kto nie zdazyl sie jeszcze zapisac niech smialo wysyla swoje zgloszenie na mail: marcin.skalski@gmail.com , podając swoj nick z gry, rodzaj ligi oraz ewntualnie numer ID postaci.

 

Tak jak juz wspominałem nie wazny jest poziom umiejetnosci, to jest turniej dla kazdego i liczy sie wylacznie dobra zabawa!:)

 

Warto sie pospieszyc , gdyz zostalo tylko 5 dni zapisów ,pozdrawiam i odwagi bo szykuje sie naprawde fajna sprawa:) Minimum do skladu turniejowego juz jest, a wiadomo tym wiecj ludzi tym fajniej, wiec smialo wysylajcie swoje zgloszenia:)

 

AHOJ!:-) i do zobaczenia w SC2:)

 

Ps. Wszystkie informacje odnosnie turnieju bede podawal na maila (przed rozpoczeciem) a pozniej na lamach dzialu e-sportowego portalu: gamelot .pl

 

http://gamelot.pl/?p=13236

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ostatnia szansa na zapisy do turnieju !!! juz tylko pozostaly 2 dni zapisów wiec kto jeszcze z jakis wzgledów nie zdazyl albo nadal sie wacha to niech smialo wysyla zgloszenie na podany mail, bo szykuje sie fajna zabawa! pozdro:)

 

http://gamelot.pl/?p=13236

 

Prosze wszystkich o wysyłanie potwierdzenia zgloszen do mnie na mail: marcin.skalski@gmail.com , zreszta wyslalem wszystkim zainteresowanym maila, czekam na info , bo juz zaczynam ukladac rowne grupy:) Jesli jeszcze ktos chce wziac udzial niech szybko wysyla zgloszenia, bedzie sie dzialO! pozdro:)

 

Przydalaby sie jeszcze jedna - dwie osoby do turnieju, jutro zamykamy liste wiec wszystkich zainteresowanych prosze o ostateczne wysylanie zgloszen, a tych, ktorze jeszcze nie przeslali mi potwierdzenia udzialu prosze o niezwloczną wysylke:) pozdrawiam , juz wkrotce informacje odnosnie startu turnieju:)

 

Wszem i wobec ogłaszam "Amatorski Turniej StarCraft2" za rozpoczety! Wszystkie szczegóły znajdziecie pod tym linkiem:

 

http://gamelot.pl/?p=13976

 

Wszystkim uczestnikom dziekuje za zainteresowanie, a wszystkich fanów StarCraft 2 zapraszam do sledzenia rozgrywek:)

 

Pozdrawiam- Marcin :-)

 

 

www.gamelot.pl

+++

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wszem i wobec ogłaszam "Amatorski Turniej StarCraft2" za rozpoczety! Wszystkie szczegóły znajdziecie pod tym linkiem:

 

http://gamelot.pl/?p=13976

 

Wszystkim uczestnikom dziekuje za zainteresowanie, a wszystkich fanów StarCraft 2 zapraszam do sledzenia rozgrywek:)

 

Pozdrawiam- Marcin :-)

 

 

www.gamelot.pl

 

 

 

+++

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...