Skocz do zawartości

AMD CATALYST


Recommended Posts

zainstalowalem sterowniki 12.8..Gralem w Alan Wake,wszystkie opcje graficzne na maksa,gra zawiesila mi sie po 5 minutach grania,dzwiek tez sie zwiesil.to samo w nexzius po 10 minutach.Catalyst Software Suite 12.8 tylko to zainstalowalem.

Czy jesli zainstaluje AMD Catalyst Application Profiles,HydraVision Package,AMD Media Codec Package,to czy cos to pomoze?

Jak to jest z amd catalyst application profiles,czy jest to niezbedne do zainstalowania?

Link to post
Share on other sites

hmmm wychodzi na to że chyba będę musiał odinstalować te stery, wyczyścić wszystko tym programem co mi polecacie i zainstalować od nowa potem napiszę czy to coś pomogło ale na 12.6 skyrim mi się nie wywalał.

 

 

Ok odinstalowałem stery w trybie awaryjnym użyłem programu i wyczyściłem wszystkie pozostałości potem nowa instalka sterów 12.8 i nic w skyrim nadal jak chcę użyć krzyku to wywala mi grę (raz czy dwa razy udało mi się krzyknąć i gra się nie wysypała) nawet próbowałem po odinstalowaniu sterowników odpaliłem grę i to samo sam już nie wiem w czym problem ;( a chciałem skończyć skyrima i grać sobie od nowa na najwyższym poziomie trudności.

Edytowane przez popo601
Link to post
Share on other sites

zainstalowalem sterowniki 12.8..Gralem w Alan Wake,wszystkie opcje graficzne na maksa,gra zawiesila mi sie po 5 minutach grania,dzwiek tez sie zwiesil.to samo w nexzius po 10 minutach.Catalyst Software Suite 12.8 tylko to zainstalowalem.

Czy jesli zainstaluje AMD Catalyst Application Profiles,HydraVision Package,AMD Media Codec Package,to czy cos to pomoze?

Jak to jest z amd catalyst application profiles,czy jest to niezbedne do zainstalowania?

 

po zainstalowaniu profilmow nie mam juz wiecej porblemow w alan wake,jak narazie
Link to post
Share on other sites

no i po długim kombinowaniu znalazłem winowajcę dlaczego mi się skyrim wywalało problem robi jeden mod o nazwie Realistic Thunder sound ostatnio była właśnie aktualizacja do niego bo zauważyłem przy odpalaniu skyrim że pobiera aktualizację ze steam ale ciekawe czemu bo prawdę mówiąc to chyba plik dźwiękowy który robi realistycznie brzmiącą burzę czyli uderzenie pioruna itp.

Link to post
Share on other sites

włącz instalację nowych sterowników i tam będzie opcja odinstalowania zainstalowanych aktualnie, ktoś wie jakie zmiany przyniosły sterowniki w wersji 12.8 ? wczoraj zainstalowałem

 

ja na 12.8 mam stabilniejszą kartę po oc,mniej zawiech z ekranami(grey,red) w porównaniu do 12.6

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...