Skocz do zawartości

SE Live With Walkman czy SE Xperia Neo V ?


Recommended Posts

nokia n8- już pisałem i wg mnie dla ciebie będzie świetnym wyborem... ,a podczas pisania smsów ustawisz se klawiature ekranową alfanumeryczną (jak w np. w noki e-51) i w taki sposób na niej najlepiej sie pisze smsy, bo te oddzielne klawisze z małymi literkami na 3,5calowym ekranie to troche małe są...

krótko podsumowując bierz n8 (ja mam pół roku i nie narzekam) bo:

-świetne wykonanie

-niebanalny wygląd i 6 kolorów do wyboru

-świetnie gra na słuchawkach (i długo bo prawie 48 godz , są tylko dwa telefony - nie nokie, które grają dłużej- xperia P i samsung Galaxy Player 70 Plus )

-przyzwoicie i czysto gra na głośniczku (ale tak na marginesie on nie jest do słuchania muzyki!-tylko do krutkich odsłuchów dzwonka, fragmentów utworów itp.)

-ma ekstra aparat

-ma 16 gb pamięci w standardzie

-ma stabilny system i prosty w obsłudze

-ma przyzwoitą baterie

-do kwoty którą zaproponowałeś bez problemu powinieneś kupić nawet nową, a jeżeli nie to z ponad 15-20 miesięczną gwarancją

-ma przyzwoity energooszczędny ekran oled 3,5 cala o świetnych kątach widzenia

z wad jakie zauważał bym to dla ciebie mogą być:

-symbian

-niewygodne pisanie smsów przy użyciu ekranowej quwerty

Link to post
Share on other sites

OK .... N8 też mnie zainteresowała, nie ukrywam :D Ale jednak chciałbym telefon z klawiaturką QWERTY bo mam dość duże palce i na moim Avili często wciska sie inny klawisz a to nie jest przyjemne gdy w każdym zdaniu zdarza sie tak z 2 razy :P

 

A SE Vivaz Pro z QWERTY ?

Link to post
Share on other sites

Raczej dozbieram te 200 zł i kupie porządnego SE Xperia Pro :P Takie jest moje zdanie

 

No a gdybym juz dołożył te 200 to wychodzi 1000 zł. Wiec jaki telefon do 1000 zł będzie najlepszy w tym segmencie cenowym ? Najlepiej żeby był z klawiaturą QWERTY ale w tej cenie obejdzie sie też bez niej.

Edytowane przez gitgosc
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...