Skocz do zawartości

Natural Ergonomic Keyboard 4000 co w zamian ??


Recommended Posts

Witam,

 

Jakoś parę dni temu okazało się, że jeden z klawiszy (literka "P") nie działa prawidłowo. To znaczy jak się mocniej naciśnie to wskoczy na ekran, ale trzeba użyć na prawdę dużo siły... Nie wiem co jest powodem takiego stanu rzeczy, ale drażni mnie to strasznie :/ Pozostałe klawisze działają bezproblemowo :) Teraz pytanie do znawców, czy można coś z tą usterką zrobić?? Jeśli się okaże, że pozostaje wymiana klawiatury to na jaką ?? Zaznaczam, że zależy mi na ergonomicznym kształcie :) Przyglądałem się klawce Logitech K350, ale w Media Markt jakoś nie zrobiła na mnie dużego wrażenia ;) Może inni producenci mają ciekawsze propozycje ? Czekam na Wasze spostrzeżenia :)

Edytowane przez Tomashec
Link to post
Share on other sites

Jak rozumiem klawiatura nie na gwarancji więc spróbuj wyciągnąć klawisz p i zobaczyc co sie dzieje podnim czy nie zostało zalane czy może coś nie wpadło. Jak nie masz wielkich wymagań do klawiatur to nawet za 50 zł z saturna modemcom bedzie dobea

Link to post
Share on other sites

Ja wiem co się stało...jeden z klawiszy mianowice literka "P" nie działa prawidłowo :) Sorry nie mogłem się powstrzymać :)

 

No faktycznie bez sensu napisane, sam się teraz z tego śmieję :rotfl:

 

Jak rozumiem klawiatura nie na gwarancji więc spróbuj wyciągnąć klawisz p i zobaczyc co sie dzieje podnim czy nie zostało zalane czy może coś nie wpadło. Jak nie masz wielkich wymagań do klawiatur to nawet za 50 zł z saturna modemcom bedzie dobea

Spróbuję wyciągnąć klawisz, może faktycznie cos się pod nim znalazło ;|

Edytowane przez Tomashec
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...