Skocz do zawartości

AverMedia Game Broadcaster HD (problem z dźwiękiem)


Recommended Posts

Witam serdecznie!

Właśnie zakupiłem sprzęt do nagrywania gameplay'ów z PS3. Wybór padł na produkt AverMedia Game Broadcaster HD dlatego, że oferuje nagrywanie nawet w 1080p.

Kartę wpiąłem, sterowniki i program zainstalowałem. Podłączyłem kablem HDMI-HDMI konsolę z tą kartą i byłem ucieszony, że wszystko działa bo miałem obraz oraz dźwięk na PC.

Było ok dopóki nie włączyłem gry. Wtedy dźwięk nagle zanika i pojawiają się dziwne trzaski. Wszystko można zaobserwować na filmie TUTAJ.

 

Teraz moje pytanie. Czy ktokolwiek ma jakieś pojęcie w zakresie takiego sprzętu? Co może być przyczyną i jak usunąć te trzaski oraz odzyskać dźwięk podczas gry?

 

Karta ta ma też wejście VGA. W zestawie były dodatkowe kable:

- przejście z Component (trzy wejścia zielony, czerwony, niebieski) na VGA

- RCA (czerwony, biały) do mini jack 3,5mm

- jack 3,5mm <-> jack 3,5mm

 

Niestety w zestawie do PS3 był załączony tylko kabel multi AV -> Cinch (żółty, biały, czerwony). Musiałbym dokupić kabel Component (jednak oferuje jakość do 1080i).

 

Może ktoś wie czy da się uzyskać dźwięk z PS3 na PC właśnie poprzez te wszystkie cinche? Jeżeli tak to gdzie podpiąć wtedy tą wtyczkę RCA (czerwony, biały) -> jack 3,5mm? Na płycie głównej jest 6 wejść:

- mic

- L-Out

- L-In

- SS-Out

- CS-Out

- RS-Out

Czy dodatkowo trzeba coś ustawić w systemie?

 

Z góry dziękuję bardzo serdecznie za wszystkie odpowiedzi!

Pozdrawiam!

Edytowane przez MrSetoKami
Link to post
Share on other sites

Mam jedno pytanie czy to jest to http://images.tweaktown.com/pr/6/5/6555_01_avermedia_announced_the_ultimate_gameplay_capture_card_for_consoles_and_pc_full.jpg

A moja pierwsza diagnoza to możliwe że jest zwarcie w co wątpię

ale 2 jest bardziej możliwa prawdopodobnie z wielkiej radości zainstalowałeś sterowniki z płyty radzę ci ściągnąć nowe

http://www.avermedia.com/avertv/Product/ProductDetail.aspx?Id=565&tab=APDriver

 

Aj teraz zobaczyłem twój temat gdzie szukałeś czegoś do nagrywania szkoda że wcześniej nie zobaczyłem bym ci lepszy sprzęt polecił

Link to post
Share on other sites

No właśnie nikt nie pisał w tym temacie więc szukałem sam takiego sprzętu.

Nie wiem co chciałeś pokazać pod tym linkiem pierwszym bo wyświetla się jakiś obrazek TT.

Co do zwarcia to gdzie ono miało by być?

Za chwilę zainstaluję te nowe sterowniki i sprawdzę czy cokolwiek się poprawi. Dodatkowo jutro może skoczę po kabel Component i sprawdzę jak przez to VGA się prześle. Tylko tak jak pytałem, gdzie mam wpiąć do kompa tego jacka 3,5mm żeby dźwięk z konsoli był odtwarzany?

 

No obraz mam i coś mi się zdaje, że dźwięk z gier trzeba podpiąć osobno bo przez HDMI nie idzie. Podpiąłem RCA - jack 3.5mm do wejścia L-In na płycie głównej i dźwięk jest odtwarzany tylko w jakości takiej niezbyt zadowalającej. Czy jest możliwość "pociągnięcia" dźwięku z konsoli w lepszej jakości?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...