Skocz do zawartości

Problem z FX5200 - wyłącza sie obraz


Recommended Posts

Witam, mam GeForce'a FX5200 i od jakiegos czasu mam problemy bo wyłącza mi sie obraz( na minitorze pojawia sie no signal) i juz nie da sie nic zrobic tylko musze wyłączyc komputer z pradu i włączyc ponownie bo naciskanie przycisków na obudowie nic nie daje. Sama skrzynka komputera pracuje bo słychac wentylatory i dysk mruga.

 

Czy moze to byc spowodowany tym ze podpiołem pod ta karte monitor 22" z rozdzielczoscia 1440x900 i karta nie moze sobie poradzić?

 

Najdziwniejsze jest to ze problem pojawia sie kiedy korzystam z przegladarki(FF 3.5.5), jak klikne sobie czasem jakiegos buttona na stronce to bach i problem. To samo dzieje sie jak obciazam karte programem artefact tester jak dam tryb Hardcore.

Co tez dziwne problem nagminnie wystepuje w Firefoxie, przeinstalowywałem go i robiłem inne rzeczy zalecane przez Mozille ale nic nie pomogło. W IE i Operze problem pojaiwł sie moze ze 2 razy

 

Zasilacz(jakis noname) jest raczej dobry bo jak obciazam np procka róznymi programami do wyciskania z niego siodmych potów to nic sie nie dzieje, komp pracuje stabilnie.

 

Co o tym sądzicie?

Link to post
Share on other sites

Sądzę, że na początek sprawdź, czy kabel łączący monitor z kartą graficzną nie obluzował się przy jednym albo drugim. Ja wiem, że to tak oczywiste, że nawet się o tym nie pomyśli, ale komp generuje mikrodrgania i jeśli kabel nie jest przykręcony to mógł się obluzować.

Link to post
Share on other sites

No tak nie mam jak zczytac temperatur. Ale to chyba nie to bo wentylatorek na karcie chodzi, nawet go przeczyscielm bo myslałem ze grzeje. Ale zawsze taki efekt mam w FF np, chce sie zalogować na konto w pkobp, klikam zaloguj i bach - "no signal", tak sie oczyswiscie nie dzieje zawsze ale w 80% przypadków gdy sobie cos klikam na stronkach. Taka sama sytuacja jest jak sie chce zalogowac na chip.pl. Wszystko to dzieje sie w FF, ale tak jak pisałem nawet reinstalka firefoxa/kompa nie pomogła.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...