Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

Witam wszystkich na forum... kurcze dawno nie musiałem tu zaglądać.. raz że sprawy osobiste.. rozwody itd pocoć że za dużo czasu przy kompie, ale cholera pracuje przy kompie itd, aa szkoda gadać :) . Sprawa taka. mam i7 920 4GHz , ładnie śmiga, chodził też na 4,2 , ale na wodzie. Teraz mam AIr, DDR 3 6 GB 1600ram ,płyte Rampage 2 i MSI GTX 460 1 GB kręci sie na rdzeniu 916 non stop.. Słuchajcie, ja poczytam i sie dokształce( dokształcam, po przerwie, ale prosze was o opinie ) co waszym zdaniem wymienić , żeby było O>K czyli żeby sprzet nie ba ł sie gier na kwadratz typu X1 , PS4, nie piszcie mi o wydajnosci np. ps4 i mojego PCX, chodzi mi o konkretną modernizacje. Zdaje sobie sprawe ze kiedyś za bardzo poszłem w HI - END i tą podstawke procka, no ale jest taka i h X j :) z góry dzieki ..... PC rulez

:x

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
 

no jest, ale narazie tylko w przedsprzedaży w Saturnie

mmm....konsole :]


 

 i  pisze wyzej że płyta to RAMPAGE2  wiec , prosze albo o konkrety albo , nie nabijac postów, sam zawsze tego unikałem ,a benchmarku  ;)

mst - zrobiliśmy prawie COMBO :D


 
Tak tylko sobie przechodziłem i zerknąłem na konsole :-> 

 o czymś niewiem,co to za wynalazek

 

Nie gram w zbyt dużo gier, więc kupując konsolę 2x taniej niz kompa zaoszczędzę, mimo iż gry są droższe. Wystarczy mi kilka przy których można spełnić wiele godzin.

 

Tak, bo monitor nie ma głośników, a co za tym nie ma dźwięku...

combo + hit x 100  :menda:

Dla mnie ta generacja konsol na razie jest nie udana,

Edytowane przez SKEEPER46
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Miała być bomba no i jest bomba :]

 

BTW wszystkim starym i nowym bywalcom tematu sugeruję przewinięcie go do początku, a później to już chyba wiecie, co zrobić z pierwszym postem ;) Miałem o tym wspomnieć już jakiś czas temu, kompletnie zapomniałem i nagle olśnienie ;)

 

Tyle bezpowrotnie straconej repy [']

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kompletnie zapomniałem o tym pacjencie. Najpierw próbował się do kilku z nas przypodobać, stosując tak duże ilości wazeliny, że ześlizgiwałem się z krzesła, a później, gdy jego umizgi zostały odrzucone, kompletnie zmienił front i bronił analfabetów. Człowiek-chorągiewka.

 

Jak będziesz się nudził to poczytaj pierwsze strony tego tematu. Kiedyś to się tu działo :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Kupię też coller
 

 

 

sprawdzałem dotychczas Crysis 3 i wogóle inna gra niż na pojedynczej 7970,wszystko tak szybko się dzieję

 

 

 

wyłączania drugiego rdzenia jak nie potrzebny

 

 

 

bo wogóle nie chciały ruszyć

 

 

 

poprostu nie odpalały

 

 

 

Pograłęm ponad godzine

Znany recydywista. Z całą pewnością zasługuje na upomnienie ;)


 

 

idzie wek z kompa.
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...