Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

Ktoś na multi ma ból duszy. 

 

Nieee. Stary user który chce zwrócić uwagę, że kiedyś repy miały rangę a dzisiaj są tyle warte co lajki na fejsie. Można nie umieć włączyć komputera i nabijać sobie repy ortografią, choć to akurat nie jest uwaga do niebieskich. Później taki gagatek doradza innym. Nie idźcie tą drogą.

Link to post
Share on other sites

http://i.imgur.com/EU3FFPR.png

Doprawdy stary. Z dziś. Pomijając fakt, że ludzie pamiętający motywowane repki prawie wymarli, a druga próba nadania reputacji jakiejś wartości była... kilka miesięcy temu, krócej niż eksperci.

Ewidentnie nie masz pojęcia o czym mówisz, a nawet sam sobie zaprzeczasz - skoro reputacja nie ma wartości, to kogo obchodzi ile ma dany ekspert? Myślałem, że ludzie tego typu już też wyginęli na przestrzeni stu stron tego i im podobnych tematów.
No nic... 

Link to post
Share on other sites

 

 

Która pierwsza pujdzie, ta pujdzie.
 

 

 

Poprosze o rozwiaqzanie mojego małego dylemtu. chciałbym zakpic nowa karte graficzna.ale nie wie dokłądnie która...

 

Cały post jest pyszny :)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

Tutaj dobry temat.

 

Temat jest świetny :) Dzięki za cynka.

 

 

 

JAK nie wiesz o co chodzi i nie maż nic do powiedzenia to się nie w
 

 

Mistrzostwo :]

 

 

 

ale poprostu pytam , czy lepiej kupic taniego asusa za 1950,

 

 

 

czy to jest wszystko pic nawwode te taktowania itp bosty, czy lepiej kupic asusa i samemju sobie krecic? jak myslicie?

 

Ach te tanie Asusy... 


Krótki wypad do tematu o PS4, tylko z ostatniej strony. Dalej się nie zapuszczałem.

 

 

 

Dla mnie ta generacja konsol na razie jest nie udana

 

 

 

Po niekąd jest to związane z ps4
 

 

 

 

Jak byś nie widział to temat o ps4
 
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Hah, aż mnie naszło skojarzenie tego z sytuacją Majora... jemu też śrubokręt nie pomógł :D

---

 

Większą ilością głośników tylko zagrocisz mały pokój i efekt będzie 3x gorszy od ↑ zestawu stereo.Jak chcesz lepszy bass od Taga Harmony to patrz za JBL/JAMO.A Za cene amplitunera możesz również kupić inny wzmacniacz nie koniecznie A-s300.
 
  Edytowane przez sid vicious
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...