Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

Temat ten jest, a przynajmniej był dość popularny i sporo osób tu zagląda/ło więc może siebie tu odnaleźć (ja się na siebie nadziałem nawet 3 razy na jednej stronie) - to raz. A dwa, moderatorzy używają tego tematu jako swoistych "raportów za ortografię" i po linkach do postów idą mazać i kreślić, więc tak, jest tu też forma edukacyjno/resocjalizacyjna  :)

a czasem po prostu niewinna kupa śmiechu, jak sytuacje z wąchaniem :D

Link to post
Share on other sites

Jak czytasz po kolei to wszystko jest zrozumiałe, przynajmniej dla mnie :)

 

Wypowiedź powinna być przejrzysta i zwięzła, a nie kilka linijek tekstu z jednym przecinkiem... Bardziej mnie razi taki chaos wypowiedzi, niż jakiś drobny błąd ortograficzny.

Link to post
Share on other sites

Musisz całe konto do Origin sprzedać.To jest właśnie ten bul jak się ma więcej gier na koncie.No chyba że nie aktywowałeś gry w Origin,to wtedy samą grę sprzedajesz.

Ja polecam Intel ,a tu maż przyklad (ale nie intel'a) [http://www.ceneo.pl/8192779] .

Edytowane przez Tycha
Link to post
Share on other sites

 

Na Twoim miejscu odesłał bym tą kartę. To dwie zupełnie różne karty, proponuje odesłanie i rządanie takiej samej [lub lepszej]. Zwłaszcza że ta którą dostałeś była urzywana i po naprawie. Co do wymiany gwarancyjnej, to chyba można dwa razy odesłać kartę na gwarancję a potem to chyba oddanie pieniędzy wchodzi w grę.

Link to post
Share on other sites

 

 

czy lepiej wziasc tego


http://forum.benchmark.pl/topic/81965-jaki-procesor-wybra%C4%87-do-200-z%C5%82-czy-to-wogule-si%C4%99-nie-op%C5%82aca/



Jak widać to coś zjada nie tylko RAM, ale również litery : 

 

 

 

Mam problem a mianowicie chodzi o to że ostatnio coś zjadło mi trohe ramu.


 

 

z tond moje pytanie


 

 

bo morze na przykład
 
Link to post
Share on other sites

z tond moje pytanie czy opłaca się dołożyć te 400 złoty bo morze na przykład przy 4gb ram gtx6800 rozwinie skrzydła znacznie bardziej nisz jego "słabszy brat".

z tond, morze, nisz i gtx6800!

Edytowane przez mst
Link to post
Share on other sites

 

 

bardzo ładny promień dźwięku i przejżystość


 

 

Chociarz jesli mowisz ze nie ma roznicy pomiedzy wykonawcami ramu to wole zaoszczedzic 20/30 zl na ramie

 

 

Nie wiem, czy to ja mam takie szczęście, czy nastąpił kolejny wysyp analfabetów, bo gdzie nie wejdę, tam sami "użytkownicy-" ;)



 

 

ogarnij lepiej forum to wtedy zrozumierz co mialem na msylis piszac ze wydalem ....
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...