Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

 

Witam. Mam pytanie czy zasilacz XFX Core 550W "pociągnie" grafike 7970 i proca 3570k, obydwa podzespoły podkręcone?

Tak.

W czym masz problem?Miałem taki zestaw z słabszym OCZ 550W i bez problemu dawał radę.Dostał konkretną odpowiedz.

2 i 3 -temat podałem konkretną odpowiedź.Podałem scren jak to zrobić. 

4 temat- podałem konkretną odpowiedz Cytat pytania:Dzień dobry. Mam pytanie, ponieważ przymierzam się do zakupu karty od gigusia Radeon HD 7850 które ma PCIExpress 3.0 a moja płyta główna ma PCIExpress 2.0. Czy ona będzie działać? Proszę o wyjaśnienie tylko tego

5 temat-nie wiem w sumie o co Ci chodzi.

6 i 7 temat-Podałem konkretnie ponieważ miałem tą kartę i 1220MHz na rdzeniu i 1500MHz na pamięci to jest wystarczający argument jak dla mnie.

Dlaczego nie podałeś w tym temacie ostatniego mojego posta?Co wyjaśnił dobitnie moje wcześniejsze.

Dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Ja nie mam problemu.
To można było napisać - Miałem taki zestaw ze słabszym OCZ 550W i bez problemu dawał radę - Więc tak, "pociągnie".
Albo chociaż "Tak, da radę. Bez obaw."
Oto przykład pełnej odpowiedzi z argumentem, natomiast samo "tak" można sobie wsadzić. To forum, nie gadu-gadu.

Zdawkowe odpowiedzi, zawierające wyraz, w porywach do trzech, to dość marna "argumentacja" i tego nie podważysz choćbyś stanął na głowie i napisał tu teraz co tylko wymyślisz.
Autor w jednym temacie musiał się dopraszać o argumenty, ja musiałem kreślić, w innych zostały tylko "tak" albo inne tym podobne odpowiedzi - w tym sęk.
Opisz to chociaż jednym pełnym zdaniem, z szacunku do pytającego, a nikt nie będzie mieć nic do zarzucenia.

 

//+1. //Igorrodz
 

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites

Będę to miał na uwadze.

Powinna powstać grupa Użytkownik-, a kolega chudy byłby jej przewodniczącym. Nie dość, że jego argumentacja postów leży i kwiczy to jeszcze ta ortografia...

  ale co do tego posta proszę o wyciągnięcie konsekwencji,bo może fakt czasem zrobię błąd ortograficzny,lecz reszta jest nie do przyjęcia przeze mnie.Dziękuję.

Edytowane przez chudy131080
Link to post
Share on other sites

Mst, zachowałeś się opieszale wystosowując tą opinię bez jednoczesnego podania przykładów. 

 

Niestety na inne konsekwencje nie ma co liczyć, bo mst mógł w ferworze wysłać posta zapominając o dodaniu tej ściany linków które dodałem później.
Chłopie - najpierw piszesz, że zrozumiałeś, a potem nadal masz pretensje o istotę tego problemu - nie rozumiem Cię.
 
Natomiast, brak wyraźnej argumentacji jest ścigany z urzędu i o ile tutaj są to głupie pogaduchy, tak w przypadku dalszych tego typu postów "Tak" "1200Mhz" będą lecieć punkty - i to nie moja złośliwość, a dbałość o to, aby autor tematu otrzymywał rzetelne i podparte argumentami odpowiedzi.
 

Link to post
Share on other sites

 

Zamierzam kupić do domu, dla rodziny telewizor led, tylko nie wiem który model wybrać i czy brać 32 czy 37 cali. oto modele między którymi się wachamy:

 

Idą do sklepu całą rodziną i wąchają się między telewizorami. Raczej nie jestem zbytnio konserwatywny, ale nawet dla mnie to już lekka przesada ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...