Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

debile...co tu komentować,skoro ci  których opisujecie siedzą w was. dla mnie jesteś ty śmieszny. bywa. całe szczęście że w poza siecią nie spotykam samych takich śmieszałków.



tak? to proszę bardzo. napiszecie mi wszystko co złe pisze. skoro pisząc potraficie wyśmiać to chociaż może pomóc możecie hmmmy? bo z tego co wiem Ktoś inteligentny pomaga słabszemu.

Link to post
Share on other sites

całe szczęście że w poza siecią nie spotykam samych takich śmieszałków.

 

 

ciekawe czy poiza sieciom jak uprawjasz slowotok ze znajomymi to tez muwisz do nih ble ble ble ble???? ludziom powinno wyswietlac sie nad gowami to co mowiom wtedy napewno bylo by wiadomo czy robiom to specialnie czy też na prawdę mają jakieś zaburzenia w mowie i pisowni, które to przekładają się na tworzenie błędów w wypowiedzi.

 

Powyższy tekst choćbym nie wiem jak się starał nie potrafiłem napisać z niepoprawną składnią.

Edytowane przez lukson
Link to post
Share on other sites

Nikt nie karze kupować, ci co siedzą dłużej na bmk wiedzą co to za cpu.

 

Licząc wysyłki to ok 120zl taniej, do tego dobry egzemplarz a w sklepie kupuje się w ślepo. Pod blokiem pracował więc degradacja zerowa. Btw gwar do 7.2014 bo się pomyliłem xd

 

Jak ci 4,7 leci na stock to kosmos, chyba że ten stock to opcja auto to wówczas zacnie podbija.

Link to post
Share on other sites

 

zamierzam kupić monitora do 3D nie umie znaleźć jaki jest lepszy zastanawiam śię miedzy  Monitor TV 3D LG 27' TM2792 ,a  asus VG278H tylko ten pierwszy nie obsługuje navida  3D Vision o co z tym chodzi bo nie rozumie? a ma gtx680 wiec jeśli podłocze tego pierwszego niebd miał 3d czy o co w tym chodzi  proszę monitor ma być do grania i filmów proszę o pomoc   

 
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...