Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

@up, ten kolega coraz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że aborcja powinna być legalna, a eutanazja przymusem w niektórych przypadkach.



Ma trochę racji z tymi kartami, ale wciska je na siłę i nie przyjmuje do świadomości innych rozwiązań.

Link to post
Share on other sites

A do tego nie umie pisać i plecie bzdury... zdecydowanie trzeba się nim zająć.

To co?  Eutanazja? Tylko weź go przekonaj, bo w innym przypadku wyjdzie na morderstwo...

Napisze mu na PW, że na GTX'ach 4x0 nie działają już nowe gry to sam popełni samobójstwo.

Link to post
Share on other sites

Napisze mu na PW, że na GTX'ach 4x0 nie działają już nowe gry to sam popełni samobójstwo.

 

Niestety, nie dostał zawału ani nie popełnił samobójstwa.

 

 

Co ty bredziesz jak GTX460 ma DX11 i każda gra na niej śmiga.

Edytowane przez lukson
Link to post
Share on other sites

Soon everybody will be speaking in official language of hamburgers. So why bother with using our native language? Biorąc pod uwagę, że większość społeczeństwa zamieszkująca nasz kochany kraj to analfabeci oraz osoby "chore" na dysortografię i dysgrafię.

 

 

Kto nie chce wyjść na analfabetę, często załatwia sobie… papierek na dysleksję. Ta oznacza zaburzenia rozwojowe przejawiające się kłopotami z czytaniem, łączona jest z dysortografią i dysgrafią. Cierpi na nie średnio co 10. Polak. 

Takie zaświadczenie łatwo otrzymać, wystarczy powiedzieć w poradni psychologiczno-pedagogicznej, że ma się problemy z pisownią i naskrobać krzywo, nieczytelnie i z błędami kilka zdań. Ilu uczniów ma takie zaświadczenia? Bagatela, w niektórych szkołach nawet co piąty. Zwłaszcza w klasach maturalnych i ostatnich szkół podstawowych czy gimnazjum.
Link to post
Share on other sites

No nie tak łatwo to "zdobyć" ani też utrzymać, na dodatek łatwo obalić - tylko wciąż jest to zbyt miernie pilnowane aby przesiać konfabulantów no i jest jak jest.
Smutne, że tak niewielu z tych zwyczajnie nie przepadających za całą złożonością/głębią języka polskiego, ma w sobie tyle inteligencji i dojrzałości aby go chociaż szanować.

Link to post
Share on other sites

 

Dobry gość "Crossfire takich kard daje nam 12GB..." No nie wytrzymam ostatnio wkleiłem takiego ananasa do złotych myśli.

Tu cie mam słownik z Ajfona 3G, nawet nie przeczytałem po napisaniu... Telefon nie mój tylko pedalskiego kolegi.

Nawet Galaxy Ace wypada lepiej...

Edytowane przez matt105
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...