Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

jak by była niewiele drożej mocniejsza wersja to możesz ewentualnie wsiąść

 

nie mam już edycji, więc wolę sam. 

 

 

 

gracz722

Bywalec

  • default_large.png
  • level3.png
  • 129 postów

Wysłano dziś, 21:53

witaj, z tego co widze masz fractala r5:) taka sama obudowę jak ja:) chciał bym spytać czy do obudowy opłaca się mi dokupić jakieś wiatraczki(ważne by były ciche;d) myślę ze cena jaka mógł bym dać za 1 to ok 50-100zł(raczej bez światełek). I czy ew jak bym kupował wiatraczki które by były bardzo ciche to lepiej sprzedać te co są zestawowe w obudowie(i wtedy kupić jakieś 3-4 wiatraczki) czy zostawić te 2 i dokupić 1-2

 

 

 

 

 

 

 

 

No tu niezłe "combo" dostałem na PW 

jak teraz patrzę, to pierwsza wiadomość też nienajlepsza 

 

 

gracz722

Bywalec

  • default_large.png
  • level3.png
  • 129 postów

Wysłano 12 styczeń 2016 - 19:11

witaj mam takie małe pytanko, planuje kupić kartę i zasilacz(z zasilaczem juz pomagasz:) ) wiec jeszcze spytał bym się o kartę, wiec mysle nad zakupem gtx 970 i r9 390(bardziej składniam sie ku gtx(bo u radeona troszkę przeraza mnie prądożerność) tylko ze na allegro jest outletowa r9 390 za 1419zł http://allegro.pl/ou...5909988290.htmljak myślisz warto kupic taka r9 390 czy lepiej kupic gtx od gigabyte lub msi lub asusa:) i czy w porównaniu do: Gigabyte GeForce GTX 550 Ti OC WindForce 1GB DDR5 te karty beda cichsze, głośniejsze czy porównywalne i czy duzo bardziej prądożerne(czy nie trzeba sie tym przejmować bo to będą małe sumy:) dodam ze komputer z reguły duzo włączony ok 12h) Z góry bardzo dziękuje:)

 

 

napewno obsłuży - clevo p170sm-a, jego max to 32GB, czyli kupno cl9 do drugiej kości cl11 nic nie poprawi osiągów
 

 

Dziś mam dobry dzień, wszędzie widzę błędy, swoje i innych.  

Edytowane przez kokosnh
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

Poniżej kilka takich tłumaczeń, wszystkie z tego forum: - Zazwyczaj piszę szybko gdy szef nie patrzy i nie mam czasu sprawdzać - Piszę jak chcę! fu*k You! - Piszę z komórki ?! (do tej pory nie wiem jakie to ma znaczenie?) - Mam dys-gó**o (tiaaaaaa) - Pomyliłem się, literówka ( np. przy rze...) - Ty też robisz błędy! - Za bardzo się czepiasz!
 
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

 

 

narazie nie ma zadnej daty
 

 

 

nie sadze żeby te 2 kakbe od wiatraka u góry powodowały przegrzewanie sie komputera kabli u dołu od zasilacza i tak nie mam jak inaczej ułożyć . Uwierzcie mi że chciał bym mieć tak "pusto" w obudowie jak wy ale przy tego typu obudowach się nie da
 
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

 

 

Witam, mógłby mi ktoś przybliżyć jak wybierać ram, gdyż dużo czytałem o tym, ale dalej nie rozumię do końca.

 

 

 

jakie opóźnienia wybierać i wogóle co to są te opóźnienia,
 
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

 

 

Sam bym kupił ze 100 szt by morele straciło bym odzyskał swoje pieniądze bo takich mataczy dawno niespotkalem jak oni...
 

 

 

Sam zamowilem jeden w niedziele i narazie czekam.
 
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...