Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

 

 

przed chwilą włączyłem sobie far cry 3 jak zawsze ale po załadowaniu menu gry obraz zaczoł migać podzielił się na lewo prawo potem się zamazał się obraz  głośniki zaczeły piskać i konie zawiecha .Komputer zaczoł się zawiesza po znaczku ładowania win7 który zmienił korol na 16bitowy chyba mam blue Screen  a Bios jest niebiesko rózowy od teraz jak coś
 

 

 

polaka
 
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

Słyszałem, że te karty mają problemy z wyłączaniem sie po długotrwałej pracy, i intęsywnym wygrzewaniu, można zobaczyć screen z furemarka po godzinie pracy karty na trybie stability??
 
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Witam

Zauwarzyłem że dysponujecie durzą wiedzą jeśli chodzi o komputery i podzespoły, może pomógli byście mi w zakupie monitora do gier 24" wacham sie po miedzy 3 ale ciagle sa jakies za i przeciw :( bede wdzieczny za podpowiedz

ps. nie podaje nazw tych ktore obserwoje z eby nie sugerowac Ci

Pozdrawiam  soboles

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

soboles :(28 grudzień 2014 - 00:04) swierzak jestem moze ktos za reke poprowadzi po portalu :)

soboles : (28 grudzień 2014 - 00:05) co prawda nie zarzywam nic ale jesli cocaine01 chcesz to pomuz mi ogarnac to :) tylk zebym nie uzalerznil sie

soboles : (28 grudzień 2014 - 00:07) zauwarzylem ze sporo tu mondrych ludzi wiec bede zagladał :) to moze czegos sie naucze :P

soboles : (28 grudzień 2014 - 00:15) dzieki ale urzywki niechce :)

soboles : (28 grudzień 2014 - 00:18) :menda: polewke ze swierzaka macie :P

soboles : (28 grudzień 2014 - 00:23) 27 jest gorszy parametrami poruwnujac wg mnie

 

:facepalm:

Edytowane przez Sony156
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

Zakupiłem dzisiaj Far cry 3 na keye, sciągnołem, gra sie załacza pokazuję sie logo FC 3 i zaczyna wczytywac grę, ale po chwili wyskakuje bład, że gra przestała działac.
 
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

gra oczywiście zaaktualizowana

 

 

 

Mam problem taki , że gra przycina się nawet na niskich po mimo 45/55fps!!!. 
 

 

 

 

Dodam także , że nie mogę odblkować paryża w dwóch miejsach tzn. Gdy ide zeby zrobic synchronizacje to gra sie zamraza cala wszystko dookola ale moge obracac kamere a w drugim zas punkcie jest tak ze gdy wchodze w te czarne odrazu sie gra wylacza!!!!
 

 

 

 

- Sprzęt nie podkręcony
 
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...