Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

Tyyyyyle napisać :D

 

Czy łaskawie redakcja benchmark.pl zakończy przekręt pod tytułem "Ulepszamy Sprzęt Benchmarkowców" bo ponad 1000 urzyttkowników czeka na wyniki od dobrego kwartału. Trzy miesiące to sporo czasu aby ogłosić wyniki konkursu, zwłascza że w między czasie zakończono kilka konkórsów rozpoczętych póżniej. A może redakcja niechce sie przyznać, że nagrody poszły do innych konkurów i woli paić głupa pod tytułem "a może nikt nie będzie pamiętał". Otóż droga redakcjo PAMIĘTAMY !!!. Koledy i kolezanki Benchmarkowcy - co sadzice na temat dość niefrasobliwego zachowania redakcji, by wręcz powiedzieć żenującym niechlujstwie, które od dłurzszego czasu się szerzy w redakcji.

http://forum.benchmark.pl/topic/63961-koniec-z-przekretem-pod-tytulem-usb-ulepszamy-sprzet-benchmarkowcow/#entry744733

Link to post
Share on other sites

http://3.bp.blogspot.com/-xh-kQh5UJdE/UIVf9WK-GhI/AAAAAAAAVrc/mYbMrxClfPc/s320/facepalm.gif

 

Warto zaryzykować , ja nie widzę potrzeby skladania oferty z prośbami , bo to nie jest sklep forum, można samemu obliczyć konfigurację kompa. z drugiej strony powinno być ograniczenie forum do grzeczności , nie nabijajmy tematy posty. napewno więcej ludzi nie ma na to kasy, z perpsektywy czasu teraz są przestarzałe komputery w wiekszości domowników na komputerach . i nie umieją sprzedać bo nikt nie kupi trupa, to niech zakładają osobny temat, giełda sprzedam lub kupię a nie trollować bo to ich bawi.Allegro zbyt drogo kosztuje i są oszuści. ograniczeniem najlepiej byłby odpowiedni ranking i status z ograniczeniem do danego tematu z ostrzeżeniem do regulaminu na punktach karnych.

 

Czy ktoś rozumie o co tu chodzi?! Zaczerpnięte z "dlaczego forum schodzi na psy".

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś rozumie o co tu chodzi?! Zaczerpnięte z "dlaczego forum schodzi na psy".

Mimo sporych chęci nie jestem w stanie doszukać się żadnego sensu:/ BTW ww temat odkryłem dopiero 40 minut temu i dostarczył mi dużo uciechy. Jestem cholernie ciekawy jak potoczą się losy Twojego "awansu". Trzymam kciuki :)

Link to post
Share on other sites

A dziękuję za wsparcie.

Nie mogę się doczekać do pozytywnego rozpatrzenia aplikacji abym już oficjalnie mógł zatracać swój wolny czas w szczytnym celu ;)

Póki co z tego co widzę, to większość jest na tak ale admin niekoniecznie chce ze mną współpracować, więc zobaczymy zobaczymy.

Link to post
Share on other sites

Jestem cholernie ciekawy jak potoczą się losy Twojego "awansu". Trzymam kciuki :)

 

Czekasz kiedy będziesz miał specjalne przywileje u sida i będziesz mógł tam gnoić kogo chcesz? :P tzw. kolesiostwo

 

A dziękuję za wsparcie.

Nie mogę się doczekać do pozytywnego rozpatrzenia aplikacji abym już oficjalnie mógł zatracać swój wolny czas w szczytnym celu ;)

Póki co z tego co widzę, to większość jest na tak ale admin niekoniecznie chce ze mną współpracować, więc zobaczymy zobaczymy.

 

Obyś zatracał czas w szczytnym celu... Bodajże tylko jeden mod, czy tam dwóch są na tak. Reszta to zwykli użytkownicy :P. Nie dziw się, że Speed nie chce z tobą współpracować. Jednak jak on sam napisał, nie chce nic na siłę i jeżeli modzi będą na tak, to pewnie się zgodzi.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...