Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

Z tego co wiem, to błędy tu wstawione miały być poprawiane przez moderację.

 

 

jeszcze nie kupilem ale wlasnie zobaczylem tonsil zeus i sie wacham jestem napalony na stxa ale jak czytam co ludzie pisza to tonsil zeus sa lepsze

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

stawiał opór.

 

http://25.media.tumblr.com/6374df98e06572e25d3dff7019653cf4/tumblr_mkrskxIYk71qh1g19o1_500.gif

 

http://24.media.tumblr.com/tumblr_ma1034FAnc1qij1b6o1_500.gif 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czasami są. Kiedyś były poprawiane na bieżąco, ale po pierwsze bywa tego za dużo, a po drugie ja/wpisz innego moda, nie jestem słownikiem na zawołanie. Wklejanie tutaj cytatów daje jednak doskonały pogląd na to, czy ktoś zwyczajnie zrobił błąd, czy jest leniem i/lub nieukiem gdzie w takich przypadkach zasięga się po bloczek. 
System działa. Skoro częściej widać tu spacje lub jej brak pomiędzy na pewno i naprawdę niż takie kwiatki jakie bywały tu na początku to znaczy, że tragicznych błędów jest mniej, analfabeci pouciekali, a ludzie z problemami jakoś sobie z nimi radzą.

Co innego, jak jakiś jełop ma ból du*y, bo za trudno mu było w podstawówce i czuje potrzebę wypowiadania się, że język polski trudnym być i trzeba go zmienić, bo niepraktyczny i nielogiczny, bo taki wniosek wyciągnął w drugiej klasie jak nie umiał się porządnie nauczyć czy piszemy rzyczę czy życzę. To jest margines społeczny którego poważnie traktować nie będę, bo po pierwsze mam godność, a po drugie na to nie zasługują. To nizina ma się podciągać, a nie sprowadzać innych niżej.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Jakim Ty jesteś ignorantem to sie w pale nie mieści...

 

Jeśli ktoś otwarcie zachowuje się jak pchła, pisząc, że będzie złośliwy bo ludzie nie zgadzają się z jego opinią to przyznaję rację - przegina.

Nie dlatego, że się nie zgadzają. Mam tyłku czy się zgadzają. Chodzi o usilne nwaracanie... tego nie znoszę i nie trawię.

 

Jeśli ktoś twierdzi, że język polski należy upodlić bo miał problemy z opanowaniem materiału z podstawówki to przyznaję rację - przegina.

Pisownia jest nielogiczna. Tak wiem... Ty napiszesz, ze to jest 100% logiki ale jaka jest logika jesli jedno słowo można zapisac na kilka sposbów.

 

Jeśli ktoś twierdzi, że będzie jeździł 30 km/h blokując tym ruch i stwarzając zagrożenie na drodze, bo jemu się tak podoba i kij innym w oko, to przyznaję pełną rację - przegina.

Raczej dwa razy szybciej.... rzeczywiście. "Śpieszącym się bogatym ludziom" pewnie "blokuję" :) Możesz mi kupowac paliwo i płacic mandaty a będe jeździl jak chesz. Jak tego nie zrobisz nie masz prawa mi mówić jak mam jeździc moim autem. Ja Ci żadnych warunków nie dyktuję.

 

Dla mnie przeginaniem jest dyktowanie mi jak mam coś robić.

 

Mam swoje poglądy i będe żył po swojemu. W sygnaturze mam demosntracyjnie napisane co myślę aby to "grono" zawsze jak zobaczy mój post widziało, że mnie nie urobiło po swojemu i mam odwagę nie ukrywac się w norze tylko dlatego, ze mam swoje, moze niezbyt popularne, zdanie.

 

W tym kraju bardzo popularne jest "równanie do dołu".

A czy ja komuś karzę sie równac do dołu. Można sie równać do góry. Wypowiadziałem swoja opinię. Jak wiele osób na tym forum. Nie trzeba zyć wg moje światopoglądu ale nie pozwolę na to aby kto kolwiek mi narzucał swój!

 

Sid. Ja mam ból du*y? Ja tu wchodzę raz na jakiś czas z nudów. Ty tu siedzisz i trollujesz z tymi bykami 24/7 :)

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites

Ja, podobnie jak chyba każdy, mam głęboko w pompie twoje poglądy, dopóki nie wyrządzasz nimi potencjalnej szkody drugiej osobie. Jeśli zaczniesz pierdzielić bzdury w działach hardware'owych to z miejsca dostaniesz po łbie, ale jeśli swoją jazdą spowodujesz wypadek to może ucierpieć niewinny człowiek. Gdybym miał wybierać to wolę spotkać na drodze kogoś, kto jedzie za szybko, niż pierdołę, której wystarczą w samochodzie 3 biegi i która głupieje na dźwięk lub widok karetki na sygnale.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Ja jeżdże jednostajne i spokojnie. NIe głupiję. Jeżdę pewnie ale Ty wiesz lepiej, bo nie widziałes jak jeżdę :) Co dzienie widże debili co jeżdżą zbyt agresywnie i i za szybko i to onie IMO sa zagrożeniem. Możemy sięnie zgadzać. Jutro jadę znowu do pracy max 70kmh czy Ci sie to podoba czy nie.

 

Jest temat eko. Jest dużo moich uwag o eko, które się sprawdzają ażeby tak jeździć nie używasz 3 biegów (ignorancja) i trzeba ieć jakięs pojęcie o jeżdżeniu i bardzo dużo myślec za kierownicą czego brakuje wielu prowadzący auta. Oj bardzo wielu.

 

 

 

Ja, podobnie jak chyba każdy, mam głęboko w pompie twoje poglądy

Oj... chyba nie. Pamiętam wojnę CRT vs LCD. Pamiętam jak chceli mnei urobić a 1920x1080 bo w 1024x768 grac nie powinienem. Jeszcze coś tam było. Jak by była pompa to mial bym spokój. A prawda jest taka, ze dzisiaj popykałem godzinke na moim CRT NEC w 1024x768 i po co te wojejnki i nawracania były? Dalej żyje po swojemu.

 

Ortografia jest pełna naleciałości, nieściłsości. Nie jest logiczna. Można się jej nauczyć ale nie jest logiczna. Mozesz sie s tym niezgadzać i pewnie tak będzie ale uważam, ze można by ją uwspółcześnij aby była bardziej fonetyczna oraz aby słowo mozna było zapisac w jednen sposób. Po co? Aby uprościć sobie życie. Przynajmniej ja lubie sobie upraszczać.Nie musiecie tego robić. Mozna miec skomplikowane. Ale w gruncie rzeczy doszliśmy do punktu wyjścia... Stwierdzenia, ze ortografia jest nielogiczna i przydała by się jej modernizacja, tym bardziej, ze ostania była w 1936r. i dotyczyła i długiego i krótkiego a resztę zostawiono jak było.

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites

Jak chcesz być "eko" to przesiądź się na :

 

http://www.latenightwithjimmyfallon.com/flintstone.jpg

 

Jeżdżąc jak du*a wołowa nie jesteś eko, tylko zawalidrogą...

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Przybliż i prace o 10 km i z chęcią autem jeździć nie będę :)

 

Dla jednych eko dla innych zawalidroga (to Ci pośpieszni lub ignoranci). W tyłku to mam. NIe utożsamiam się ludźmi jadącymi innymi autami więc mam gdzies czy jestem dla nich eko, nieeko, zawalidroga czy co kolwiek innego :)

 

Po rpstu jadę przy najmniejszych stratach własnych. Dla mnie Ci pośpieszni są jacyś bu. Ale mają prawo postepowac inaczej i tak jak mi się nie podoba i nie wyzywam ludzi na forum z tego powodu a w wątku o eko jechaniu była ku temu okazja.

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites

@Kotecek:

My do Twoich poglądów nic nie mamy (przynajmniej ja nie), ale sposób w jaki je wyrazasz przechodzi ludzkie pojęcie!

 

Jeżeli nie chcesz sie uczyć języka - nie rób tego. Chcesz jeździć jak baran - jeździj sobie. Chcesz narobić sobie wrogów - a rób. Tylko kurcze pieczone nie absorbuj swoim zachowaniem innych.

 

Masz swoje zdanie? Spoko, nic do niego nie mam, ale swoje zdanie trzeba też umieć wyrażać, a Ty tego NIE POTRAFISZ.

 

Skończcie to proszę, bo w każdym temacie tylko Kotecek, Kotecek, kotecek...

Edytowane przez iDaft
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

NIe utożsamiam się ludźmi jadącymi innymi autami

 

Nie masz się utożsamiać, ale wyobraźnia u kierowcy to jeden z najistotniejszych elementów wpływających na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Myśląc jedynie o sobie powodujesz zagrożenie dla innych i jesteś na tyle ograniczony, że nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

 

 

Spoko, nic do nich nie mam, ale swoje poglądy trzeba umieć wyrażać, a Ty tego NIE POTRAFISZ.
I to jest sensowne wypowiadanie się bez "Ty debilu, Ty idioto". Sid/Nowaj. Jak byście się tak wypowiedzili nie bylo by tego całego bałaganu ale Wy wolicie siłą, ośmieszaniem, agresją, arogancją. Nie działa to na mnie tak jak byście chcieli :)

 

@Nowaj.

 

Czyli mam zmienić swój styl bycia i jeździć tak szybko jak pospieszalascy, bo oni tak sie spieszą, że mogą się zabić, bo nie mogą wytrzyać 70km/h przez chwilę? Mam płacić za to, ze ktoś swoje życie ceni na 20km/h (max. to 90km/h po drogach po których jeżdżę a jak ktoś szybciej jedzie a takich jest większość to robi to na własną odpowiedzialność). Jak ktoś swojego nie ceni to ja do jego życia dopłacac nie będę nawet dwóch groszy. Można zrobić sprawny manewr bezpiecznie i spokojnie. Wystarczy nie kierowac sie instynktem. Było to wałkowane. NIe sądzisz chyba, że mnie teraz tu przekonasz na nieeko lub jak wolisz na niezawalidrogowanie... Powiedziałem już w tym temacie. Płac mi za paliwo i mandaty a jak nie to się nie czepiaj :) Ja do Twojej kasy i zycie się nie dobieram :) Będe jeździł po swojeu bez względu czy się to komus podoba czy nie. Na pocieszenie moge napisać, że praktycznie tylko do pracy jeżdżę autem i to nie zawsze. Czasem rowerem ale jednak 22km w jedną strone dzień w dzień to sporo.

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek
analfabeci pouciekali

I własnie dlatego, czasem tu wracam. Chcesz osiągnąć cel niwłaśiwymi srodkami. Forum nie jest Twoje abys mnie wyganiał :) W zasadzie gdyby nie ta akcja dawno bym już tu nie wchodził albo wchdził rzadziej. Osiągnąłeś efekt przeciwny do zamierzonego.

 

___________________________________________

 

 

 

Skończcie to proszę, bo w każdym temacie tylko Kotecek, Kotecek, kotecek...

Ok. Jestem za ale...

 

Od tego postu nie ma ataku na moją osobę, na tematy wspomniane w sygnaturce ani żadne inne jeśli takowe wypłyną. Mam prawo żyć po swojemu. Akceptujemy/toreujemy się wzajemne (niepotrzebne skreślić). Kultura w wypowiedzi. Nie musze byc lubiany i akceptowany. Moje wizje nie musza sie podobać ale żadnych jazd w stylu jedź szybciej autem bo coś, nie graj na CRT bo coś itp. Zero nawracania. Brak przeganiania i pomiatania. Ja i tak będe przecież robił po swojemu więc to nie ma sensu.

 

Jeśli ataki sie skończą to i ja trollować nie będę i bałaganu nie będzie....

 

Jeśli nie będzie akcji podjazdowych to się wszystko unormuje. Jak potwierdzenia nie ma rozumiem, że się zgadzamy.

 

Pasuje? Rozejm?

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Chesz sie mnie pozbyć z forum i tylko dlatego chcę tu zostać :) (no chyba, że mi administracja konto usunie w co wątpię). Myślisz, ze pokrzyczysz, nazwymyślasz i ludzie Ci niepasujący pouciekają. Może to działa na innych ale nie na mnie.

 

Z temau tego sie wycofuję tak jak napisałem powyżej. Akcji zaczepnych organizowac nie będę ale jak będa jakies podjazdy w innych tematach, nawracanie, moralizowanie i obrażanie to bez ogródek będe się wypowidał. Rozumiem, że Ty Sid i tak masz wszystko w d.... bo Ci arogacja uszami tryska ale reszta jest bardziej ułożona.

 

Ja Was (tych co tak mnie tu nielubią) zaczepiać nie będę. Ani ludków z tematu o Eko tez nie. Ale jak co to dłużny nie będę. Od siebie wracam do stanu sprzed miesiąca.

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...