Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

6. Koniecznie modularne i w miarę cisza. Conajmniej 5 lat gwarancji i wentylator raczej większy nić 120 mm

 

- Oczywiście brałem i biorę pod uwagę Cool Master'a V700, ale w ogule jest niedostępny :/

 

Z tych wszystkich wymienionych to wacham się między RM650 a XFX XTR 650, 

 

Rozumiem, że XTR i RM to świetne zasilacze, ale żeby się między nimi wąchać...? :P

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Z cyklu wypowiedzi niezrozumiałych, przecinka nieznających.

 

Sporo ludzi odeszło od diablo 3 na allegro widziałem wiele konto sprzedawanych przez ludzi w sumie
 

 

Całość ogólnie dość chaotyczna, choć muszę przyznać, że przynajmniej da się jakoś wywnioskować co autor miał na myśli.

 

Na szczęście oddałem konto z diablo za flaszkę dobrej wódki a grałem w to niecałe pół roku od premiery 15 maja, dom aukcyjny ****ał tą grę nie wspominając jak to blizz obiecywał przed premierą jakie to będzie świetne pvp a wyszło z tego wielkie nic, to pvp co dodali w późniejszym czasie jest po prostu śmieszne, a teraz ten dodatek z jednym aktem ( oglądałem stream to ludzie latali ten akt w 2 - 3 godzin w zamkniętej becie) i jedna postać plus parę drobnych rzeczy i za to ponad 100 zł, równie dobrze mogli to wydać jako patch i też by było no ale cóż durna polityka blizza.   Sporo ludzi odeszło od diablo 3 na allegro widziałem wiele konto sprzedawanych przez ludzi w sumie nie ma się co dziwić za wiele błędów blizz popełnił w tej produkcji i teraz to zamknięcie ah szkoda że tego wcześniej nie zrobili. Jak już grac w jakaś grę od blizzarda to sc2 jest naprawdę dopracowany ewentualnie wow jak się ma dużo czasu choć tam drogie abonamenty dość około 90 zł za 2 misieące.
 
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Witam mam do sprzedania laptopa Alienware M11x-R3 ,posiadam go do wakacji kupiłem go na Allegro nowego .

 

Kwitek jest koszta przesyłki pokrywam ja przesyłka monitorowana ubezpieczona .

 

Laptop używany był do grania w gry internetu  oglądania filmów przez internet podpięty pod telewizor przez HDMI albo za pomocą karty bezprzewodowej .

Stan oceniam za bardzo dobry posiada jeszcze fabryczne folie .

 

Gwarancja ,Serwis w następnym dniu roboczym do 22.11.2014 

 

 

Cena 2500 PLN mogę negocjować

Tutaj podobnie.
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

 

 

urzywać integry ?
 

 

 

Witam posiadam wentylatory sp 120 crosair Mam straszny problem z wkreceniem śrubek po za tym są streszczenie głośne słyszałem że pomaga zmniejszenie mocy z 12v na 5v wiecie może jak to ustawić
 

Autokorekta  :peace:

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

Flesh czarny obraz i spowrotem pulpit,

 

 

 

Zasilacz XFX bleck edition
 

 

 

 

Kiedy się udało komp zawiesza sie kiedy wciskać prawy klawisz u myszki oraz pokazywał czarne okna np. Okno otwartego folderu. Wyczytalem w necie problem że sterownikami.
 
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...