Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

 

 

To coś jak ceny używanych radeonów 79xx z przed miesiąca. 
 

 

 

brał bym amd

 

 

 

A nie które fizyczne parametry
 

 

 

rozgrywka, na razie całkiem wporządku
 
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Widzę, że niektórzy maja nie dość, że zrytą banie i humor to do tego masę  czasu wolnego aby szukać pierdół w sieci… kółko wzajemnej adoracji działa a Ci co piszą „obódowa” i tak mają to w tyłku a Wy się spuszczacie nad tym… naprawdę :) Jak trzeba być przykrym aby szukać w wolnym czasie byków ortograficznych  w sieci :) I ja jestem niby tym nieudacznikiem od szpadla… a mam w tyłku co tam zacytujecie i jak bardzo się niepoprawonością mojej wypowiedzi zestresujecie.  Stres skraca życie… szerokiej drogi lamusy :)

 

Hm.. mimo wszelkich ostrzeżeń, wulgaryzmów, błędów, itp nadal mam tu konto :) Jak miło. Jak mi nie skasujecie kasztany to znowu wrócę potem :)

 

PS. Walcie do ortograficznego byki :) Podniecicie się :)

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Ten wątek to chyba taki fetysz... niekótórzy a siebie robią kupę a inni poświęcają wolny czas by szukać byków w tekstach ludzi, którzy mają na to wywalone i o tym nawet nie wiedzą. I ptamem jest hihi, haha :) Ale przypał, ale jazda, ale mi trysneło z podniecenia :) Ale on zrobił u zwykłe... staneło mi z podniecenia :)

 

Tak jak pisałem... proponuje napisać w reguleminie oficjalną ideologię forum :)

 

PS: Cytujcie byki w ortograficzynym. Może ktos dozna esksatazy. Ja mam to wiecie gdzie :)

 

PS2. Nadal mam tu konto :) Ale jaja :)

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Terz to mam już w 4 literach... dostawało mi się za CRT, za 1024x768, za 70km/h a teraz za ortografię, po chamsku, bez cenzury mimo, że sam nie uzyłem wobec nikogo niecenzyalrnego czy ubliżającego słwnictwa... mam gdześ co sobie ktoś pomyśli :) Teraz to czysty trolling :)

 

Nawet jak załozyłem temat o LC 1366x768 to i się dostało po chamsu czemu nie 1920x1080... a jaki efekt... kupiłem 18,5" z 1366x768 i jstem zadowolony z zastępczego LCD wobec CRT ale oczywywiście baty musiałem dosac za to.. od użytkowników dość zaawnsownyach i mających konkretną wiedzę. Przkre to..

 

Jak kupowałem 24: 1920x1200 to tez mi się dostało... za to, że nie chc e 1920x1080... trzeba sprecywoac oficjalna ideologie forum, bo tak to nie wiadomo za co się dostaje bęcki...

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Do północy i tak siedze przed kompem to sobie moge pisać... Jak by nikt mnie pierwszy nie obraził to by tego samgo nie robił... a teraz mi nie zależy jak mi się za moje własne poglądy po chamsku dosteje...

 

Ostrzeżenie... za co? Bylo wcześnej wulgarne słowncto... ok. A teraz..? Niedozwolne treści? Jakie? Wulgaryzmów nie było? Kolejny dowód na to, że koło wzajemnej adroacji nie lubi słuchać treści niezgodnych z ich światopoglądem... Przykre to jest... forum BMK jest prywatnym podwórkiem kilku/kilukastu userów, którym nie mieści się w głowie że ktoś może myśleć inaczej niż oni...

 

Ale śmiać się z innych można :) Ja się śmieję z was :)

 

O... i sygnaturka znineła... widac 1024x768 bardzo się nie podoba :) Aż niektórych bli bo musza ywać kase na lepsze kompy z badziewnymi LCD FullHD :)

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

O... działa śmianie w dowe strony. Jak słitaśnie :)

 

Nooo... do pisania tektów się nadaje nawet :) Widać cimne literki na jasnym tle przy mniejszym zużyciu prądu :) To prawie wyświetlacz binarny :)

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Bo chce zakończyć swoja bytość na forum, na którym odtaje bencki za swoje poglądy... ale tak całkowicie a jak widać usunięcie konta to doś duży problem... nie udzielam sie w necie jakoś specjalnie ale z dówch stronek się usunąłem automatycznie w ciągu 2 sekund... a tu... niezła jazada z tym jest :) Ja mam tak, ze jak ktoś zaczepia to nie opduszczę... więc jak Sid zaczał wyzywanie to albo przeprosi albi i konto usuną... inne opcji nie ma...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...