Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

Gość Kotecek
Jeśli za konformizm uważasz stosowanie się do zasad pisowni ojczystego języka

Trelele bum cyk cyk...

 

 

To była ogólna dedykacja zbiorowa, tym którzy w różnych sposób na to zasłużyli i których postawa polega na przyjęciu tego jak jest, zasad, nakazów i tępienie wszelkiego rodzaju odstępstw i odmiennego zdania, nawet jak to co jest teraz wcale nie jest dobre. Mniejsza z tym. Napisałem co uważam o pisowni j. polskiego a tu o… szopkę robicie. Nie podoba mi się wiele rzeczy i nie musze ich akceptować tylko dlatego i uważać za dobre/potrzebne, że są. Ale na tym forum właśnie tak trzeba robić… Zwykłe chamstwo i tyle. Wyzywacie ludzi tylko dlatego, że maja inny światopogląd od waszego. A czy ja musze mieć taki jak Wy? Nie muszę i nie będę miał. Mam swój i tyle. Jak usuną mi konto to będzie jeden niewygodny użytkownik mnie i będziecie szczęśliwsi :)

 

Jak coś mi nie pasuje to robić tego nie będę lub będę to robić jak będzie mi się to opłacało :)

 

http://images.fanpop...32_1024_768.jpg

 

Wgl Sid i Nowaj robicie sobie tutaj kołko wzajemnej adoracji. Wzajemnie sobie stawiacie plusy za każdy post. Trzeba pisac tak jak wypada i wirtualny oklask murowany :) Ale milutko :)

Edytowane przez Kotecek
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Proponuję więc, abyś zaczął swoje nonkonformistyczne przygody od defekacji w miejscu publicznym, a potem tłumaczenia policji/straży miejskiej, że nie szanują Twojego światopoglądu odnośnie wydalania się i są kółkiem wzajemnej adoracji.
Spróbuj jeszcze napluć im w twarz i powiedzieć, że są idiotami. 

 

A potem koniecznie pochwal się zakończeniem historii.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Nie podobają mi sie te zasady a nikt się meni nie pytał czy mam ochote je respektować. Są nielogiczne i do bani. Trzeba je poprawić. IMO. Przeczytałem sobie pirwsza strone wątku i widzę, że aktywiści z pierwszej strony w większości wyżej sraja niż du**ę mają. Nie pisze tu oficjalnego pisma i chciał bym w wolnym od pracy czasie nie musieć dalej twić w tych kajdanach. Nie stresujcie się. Kiedyś mi usną konto i mnie nie będzie :)

 

Ale tak szczerze... wklejacie te byki... pierdoły jakieś. Śmieszne to nie jest a po pięciu sztukach nie chce się tego już czytać. Ktoś robi błędy. No robi a wy sobie wklejacie i wielkie ha i dyskusja o wyższości. Wklejcie cos z jajem a nie wklejacie jakies głupie byki i sie tym jaracie jak podstwówka nalepkami.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Trzeba pisac tak jak wypada

 

Zbrodnia ! Trzeba pisać poprawnie, nie można na czerwonym przejechać przez skrzyżowanie, a sranie na ulicy jest zabronione. Te zakazy są nielogiczne. Chodniki wyglądałyby ładniej, gdyby każdy człowiek mógł w dowolnym momencie posadzić klocka.

 

Zgłoś się do specjalisty - jestem pewien, że dostaniesz dożywotnią rentę.

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek
Trzeba pisać poprawnie

Jak napiałem coś poprawnie to i tak śmiechowe ludki się dopieprzały bo im się nie podobało to co napisałem a nie to jak to napisałem. Daj se luzu.

 

Uwaga moderacjo. Wulgaryzm przeszedł. Zamist dawac mi kolejnego warna skasujcie konto. Będzie szybciej :)

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites

 Przeczytałem sobie pirwsza strone wątku i widzę, że aktywiści z pierwszej strony w większości wyżej sraja niż du**ę mają. Nie pisze tu oficjalnego pisma i chciał bym w wolnym od pracy czasie nie musieć dalej twić w tych kajdanach. 

 

Kotecek zaczął pisać w MiTO, ponieważ zawsze chciał kogoś tu wstawić.  :rotfl:

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

w grach to niema miejsca bytu. 
 

http://apps.apolinariopassos.com.br/flappygenerator/en/flappy-cat-6-1-8/


 

 

dobra bo widza ze ta godka nic niedo pożyczaj ten sprzęt i czekomy na testy  widza ze nie wiesz jak sie testuja procesory nie bierze sie największa ilość fpsów tylko  podaje sie wynik końcowy bo jak bys chcioł tak testowac to róznica była by nawet 70%  a po drugie ni nie plecołem zęby kupowoł tylko napisałem jak to widać po testach w praktyce 
 
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Wiecie… patrzę tak sobie i widzę, takie zakompleksione jakieś kolesiostwo, które sobie siedzi w necie i wyszukuje forum a potem cytuje błędy użytkowników a potem się na dym spuszcza jak jakaś gimbaza. Tłumaczycie, ze trzymacie poziom itp. A ładujecie enty cytat typu „niewiem ktora wybrać”… Czy to jest śmieszne? Może za pierwszym i drugim razem tak. Po dwudziestym chyba nie bardzo. Ktoś nie umie pisać, dobra. Uważajcie się za lepszych znawców języka. Spoko. Ale czy to jest powód aby ludzi wyśmiewa w jednym temacie Dużo ludzi tak pisze w necie, bo ma w du**e super poprawne pisanie i tak na to nie zwraca uwagi. Dla was jest ważna tylko jak się napisało a nie co.

 

Poza tym piszecie, o chamstwie i poziomie ale jak napisałem w temacie, ze ortografię polska można zmodernizować to moderator tego forum wyzwał mnie od bezwartościowych idiotów. I o czym to świadczy? To nie pierwszy moderator tak reaguje. A powód? Nie spodobało się moderatorowi to co napisałem. Czy wszystko musi się podobać? Nikogo nie obraziłem ani nie zaczepiłem a jakieś fiuteczki typu Nowaj i Sid robią sobie pośmiewisko i wyzywają ludzi. Po ulicy tez chodzicie i wyzywacie ludzie od bezwartościowych żulów i idiotów. Pewnie tylko w necie, bo się tu czujecie bezkarnie. Na ulicy jeden i drugi dostał by w ryja i by zamknął japę. Nie podoba się to co napisałem i uważacie, z jestem gorszy od was to po co się zniżacie do poziomu osoby uważanej przez was za robaka. Kulturalny człowiek by pominął milczeniem jak nie chce mieć kontaktu ale wy lubicie się z ludzi naśmiewać. Czy od tego jest moderator forum? Leczycie jakieś kompleksy? Po obcowaniu  z taka pseudoelita forum jak Nowa, Sid, Drachenfeles, Michael czy Bullsye i kilku innych uważam, że przebywanie na tym forum mija się z celem. Jak się powie coś się komuś nie spodoba, to się zaczyna wyśmiewanie, pyskówki. I mówię tu bardziej zaawansowanych użytkownikach tego forum a nie żadnych trollach nowicjuszach.

 

Żal du**ę ściska. Tyle wam powiem. Śmiejcie się dalej ludzi. Zapewne z mojego tekstu wyłapiecie tylko błędy, bo wam to sprawia jakąś radość.

Link to post
Share on other sites

 

 

Pewnie tylko w necie, bo się tu czujecie bezkarnie. Na ulicy jeden i drugi dostał by w ryja i by zamknął japę.

 

Z racji gabarytów i faktu, że przez ponad 15 lat trenowałem judo - I am the one who daje w ryja.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...