Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

A gdybyś miał jeszcze jakieś wątpliwości co do słuszności tego warna to znajdź trzy różnice między swoją sytuacją a tą przedstawioną na obrazku. 

 

 

http://i.imgur.com/fiSfkHe.png

 


Tak BTW. 100 stron! Gratulacje dla dziecka mst dokarmianego przez Nowaja ;)

 

http://global3.memecdn.com/party-hard_o_879929.jpg

Link to post
Share on other sites

 

 

wydaje mi się naj odpowiedniejszy

 

 

 

mojej nie szczęsnej karty graficznej

 

 

Witam tak jaj w temacie co o nim sądzicie jest mało testów więc pytam morze ktoś ma to się wypowie z góry dzięki.

 

 

lepiej kupić nowy zasilacz np deus m1 650w czy wsiąść tego z linku ?
 

 

 

ale czy napewno
 

 

 

przywracać system z przed instalacji sterowników.
 
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Jak czytam te teksty bez polskich znaków, to mnie zawsze zastanawia co bardziej kieruje Panem, który to pisze. Lenistwo czy głupota....


 

 

Tak BTW. 100 stron! Gratulacje dla dziecka mst dokarmianego przez Nowaja

 

Jak nasz kolega po fachu, nie zacznie w końcu pisać postów zaczynając je z WIELKIEJ litery i kończyć zdań kropką, to chyba zacznę wklejać tu każdy jego post i będzie bardzo szybko 200 stron... Zwracałem uwagę na PW... zostałem olany, więc sprawę upubliczniam bo mnie irytuje takie zachowanie a nastrój mam dzisiaj bardzo bojowy, po wczorajszym wieczorze/nocy...

 

 

 

teoretycznie tak, praktycznie ZS trzymaj z dala od kompa, podwój budżet to będzie można coś zaproponować

 

 

 

no niestety, pierwsze panele w wysokiej rozdzielczości idą do laptopów i tabletów, wysyp zapewne zobaczymy po nowym roku (w tabletach już się pojawiły, także może z lapkami zdążą na gwiazdkowe szaleństwo irracjonalnych zakupów)

 

 

 

są ok, ale pięćdziesiątki unikaj, miały wady, alternatywnie Dell P2414H

 

 

 

generalnie do strzelanek dobrą opcją jest 120Hz, ale jeżeli nie planujesz swojemu radkowi braciszka to nie dźwignie tylu klatek w BF4 ile jest wymagane dla takiego monitora, inna sprawa, że należałoby wówczas nieco poszerzyć budżet także opcje dla ciebie to Dell P2414H oraz BenQ GW2460HM, ewentualnie możesz się pokusić o GW2760HS

 

W taki sposób, można sobie pisać z "ziomkami" na GG a nie na forum publicznym, gdzie się kladzie nacisk i stara "siłą" egzekwować to, co każdy powinien wynieść z podstawówki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...