Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

 

W biosie mam dokladnie taka sama sytuacje gdy wprowadze wartosc 40x odrazu cofa mi na 38x prubowal juz naprawe wiele razy roznych mozliwosci



 

Podpiełem go do płyty

 

 

Gdy podpiełem tylko WD

 

 

oby dwa zestawy sprostają twoim wymaganiom oby dwie wersje z oc



 

Z morele to wieżę.



Kolejny z tym dziwnym fetyszem : 

 

 

każde wachniecie gpu usage powoduje mikroprzyciecia

Link to post
Share on other sites

@@mst, dziękuję, pierwszy raz zdarzył mi się błąd ortograficzny i od razu trzeba gdzieś wrzucać. Bardzo mi miło, z resztą jak zwykle. Przez właśnie takie głupie cytowanie kompletnie nie mam ochoty się wypowiadać, bo zawsze mogę pasować do jakiegoś tematu (a błędów nie popełniam). Jeszcze raz dziękuję i życzę Ci żebyś postawił się w takiej samej sytuacji. 

Link to post
Share on other sites

@@mst, dziękuję, pierwszy raz zdarzył mi się błąd ortograficzny i od razu trzeba gdzieś wrzucać. Bardzo mi miło, z resztą jak zwykle. Przez właśnie takie głupie cytowanie kompletnie nie mam ochoty się wypowiadać, bo zawsze mogę pasować do jakiegoś tematu (a błędów nie popełniam). Jeszcze raz dziękuję i życzę Ci żebyś postawił się w takiej samej sytuacji. 

 

 

Powinieneś być wdzięczny, następnym razem pomyślisz zanim napiszesz i błędu nie zrobisz - TA-DAAM!! 

Link to post
Share on other sites

 

Powinieneś być wdzięczny, następnym razem pomyślisz zanim napiszesz i błędu nie zrobisz - TA-DAAM!! 

Jak już wspomniałem nie popełniam błędów (nie jestem żadnym dyslektykiem, dysortografikiem itd.) a zwyczajnie zdarzył mi się błąd. Zawsze sprawdzam post zanim dodam, a ten błąd (tak, dziękuję za upomnienie użytkownikowi @maxishine) po prostu mi umknął. 

Link to post
Share on other sites

Wystarczy zgłosić swój post z prośbą o poprawkę przez moderatora. Dla mnie to nie kłopot a poprawia odbiór posta. Ten temat nie jest od wyśmiewania się wzajemnie ale od wyłapywania takich kwiatków abym mógł je poprawić. Nie masz się czym przejmować. Pisz śmiało i dbaj o poprawność pisowni. Każdemu trafiają się byki. Grunt to się do nich przyznać i je poprawić. Teraz już wiesz jak to zrobić. Pozdrawiam. 

Link to post
Share on other sites

Przytoczę sobie wypowiedź Biafry.

Ogólnie jednak rozmawiamy tu o takim poziomie kosmetyki że jeśli zaczną tu lądować same takie przypadki nadejdzie długo wyczekiwany moment zamknięcia tego tematu :)


Więc jeżeli użytkownik kosmita nie zrobił błędu ortograficznego, to nie widzę sensu czepiania się go. Zbyt duża ilość przecinków jest błahym powodem nawet jak na standardy tego tematu.

Edytowane przez Dip79
Link to post
Share on other sites

Co do tego tematu to ciekawy pomysł, ale mam wrażenie że niektórzy przeglądają tematy tylko, żeby znaleźć jakieś błędy. Myślałem, że forum jest po to, żeby komuś pomóc lub podzielić się wiedzą. Teraz zauważyłem, że tamten użytkownik musiał wejść w mój temat i zamiast pomóc to tylko 'zdobywa trofea' w postaci czyiś błędów. Mam takie pytanie, po co wchodził w ten temat skoro nie miał żadnego pojęcia jak pomóc?

Link to post
Share on other sites

@Chi~

Jak nie ma groźnej emotki, albo dłuuugiego tekstu to jestem wyluzowany ;)
A do "kolekcji" trafia zwykle każdy następny "ortograf" w danym temacie, ale nie miałem nic złego na myśli :)

znaleźć jakieś błędy


I chwała im za to, że te błędy znajdują - bo forum jest po to żeby komuś pomóc lub podzielić się wiedzą, ale należy to robić władając poprawną polszczyzną.

Jak chcesz zapoznać się z celem i istotą tego tematu, to polecam zacząć od pierwszej strony i wertować aż dojdziesz z powrotem tutaj.

 
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...