Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się, że masz problemy z myciem naczyń...
 


^^

Link to post
Share on other sites

:D

 

Kupiony zestaw 1 dzień temu.nie podłączany do prądu bo nie mam narazie zasilacza i dysku.

 

1.Posiadam kartę graficzna Gigabyte gtx 460 oc i bylem u informatyka i powiedział ze karta jest "przypalona" po za dużym podkręcaniu, stwierdził to po kolorze tylnej części grafiki ponoć brązowieje.

 

Gadałem z gościem od którego to kopiłem i mówił ze karta graficzna chodziła na 50 stopniach.

 

2.Posiadam płytę główna  ASUS M4A89GTD PRO i jest spalone jedno z usb mówił , informatyk mówił coś ze bramka na mostku jest spalona i przez to płyta główna może niedługo paść i dojść do zwarcia.

 

Gość mówił ze zrobił to w jakiś sposób ze przelutowal coś u znajomego informatyka i niby wszystko jest ok.

 

Proszę o odpowiedz czy to rzeczywiście może tak być.

Oraz jak to mogę sprawdzić czy  wszystko jest ok.? 

Link to post
Share on other sites

 

Gra jak wiekszośc gier na pc ma skopaną optymnalizację to jest nie normalne żeby 50 fps zacinało a jak wyjdzie ps4 to będzie jeszcze gorzej ja już w tego trupa poc nie ładuje kasy kupie ps4 tam i 30 fos jest płynne bo co 2 milisec wchodzi klatka a na pc raz może nie być przez 20 milisec klatki żeby za kolene 10 mili sec weszło ze 40 i niby fraps pokazuje max fps a gra i tak zacina. Ja bym chciał mieć 100 fposów ale płynnych i żeby nie spadało do 40 ale nie opłaca sie pakowac kilkunastu tysięcy w pc bo można samochód kupic pojechac nad jezioro i lepsza grafika niż w grze hehe to zabawa dla bogatych I7 2600K + 2x7990 i kogo na to stać bo mnie nie stety nie. Procesory sa na tyle mocne że to karty chamują procesor a nie na odwrót.



I ogólnie cała wypowiedź...
Link to post
Share on other sites

 

co do ceny to za bardzo ci sie zucila propozycja sklepu XD bo on kosztuje 1400-1500zł w normalnych sklepach jak widac nizej 
 
a co do sprzetu to i tak jednak bym wybral druga opcje ze wzgledu na twoje plany
 
co do szukania kolum szczerze powiedziawsze kolumny powinno sie przesluchac najpierw potem kupowac no ale na sucho da sie cos upatrzec naprawde nie polecam kupowac kolumn ze wzgledu na cene/wyglad. Ja ci dzis(ale odpisze dopiero po 23 bo tak wracam z roboty) poszukam czegos rozsadnego i kazde opisze
 
a pozniej nalepiej by bylo gdybys znalazl jakis skep gdzie bedzie mozna tego przesluchac : )
 
I w ogóle cały post jednym ciągiem.
Link to post
Share on other sites

Do strzelania sie muszę przyczepić w porównaniu do Rage to ona strzela z pistolecików z plastkiku ;)

W hitman sie terz lepiej strzelało nie wiele lepiej ale jednak.

 

Po dopakowaniu kałącha strzela po 2 naboje i to juz daje tej broni lekkiego kopa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...