Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

Ironie poznaje się po kontekście wypowiedzi, w tym artystyczno-stylistycznych środkach przekazu jakim mogą być umyślne błędy.

Ja pi*****e.
Zamiast się politycznie wycofać, bo pospieszyłeś się z szukaniem rewelacji, to będziesz dyskutować w cwaniacki sposób...

Link to post
Share on other sites

Czesc! mam taki problemik, zamontowalem to chlodzonko i wszystko powinno byc ok pasty tyle ile trzeba, chlodzenie rowno styka sie z procesorem graficznym, ale temperatura podczas obciarzenia szybko rosnie :/  tak sie zastanawiam bo nic na to nie moge poradzic czy czasem grubosc stopki od chlodzenia nie jest tu problemem? patrzac na fabryczne chlodzenie stopka jest tam o 2/3 mniejsza niz w tym phantomie. Co o tym myslicie ??

Link to post
Share on other sites

A co do XFXa to chyba wgl nikt z tąd go tu nie ma w wersji GHz, nie chcę osądzać, ale chłodzenie wygląda na klasę niżej niż GB i ASUS oraz chybotliwy Vapor-X, którego nikt nie zna.

 

Bież tego korsarza spokojnie starczy.


Macie jeszcze ten temat do poczytania. Nie ma tu ortografii ale jest jakiś kretyn który ma pretensje o to, że dali mu w gratisie od producenta 100Mhz na rdzeniu... 

 

http://forum.benchmark.pl/topic/74796-gigabyte-7950-windforce-3x-ghz-edition/

 

 

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

nie ja zacząłem ciebie atakować ,tylko ty mnie 

w dziale sprzedam możesz coś kupić lub nie ,a podyskutować sobie można na PW

lub na forum w dziale np. na luzie - o wyższości i wpływie marsjańskich pełni księżyca na australijskie krowy brązowe

a twoja opinia opiera się na czym ? miałeś ? dotykałeś ? widziałeś ? pracowałeś na nim? mierzyłeś napięcia ?

czy tylko tak ci się wydaje ?

czy na liście z 2009 roku czyli sprzed 5 lat dotyczącej innych modeli !

twój zasub wiedzy jest bardzo ograniczony ,a TV ci mózg reklamami wyprała

i nie umiesz wydać własnej opinii ,tylko jak ta święta krowa za innymi w stadzie powtarzasz muuuu ,muuuu

Link to post
Share on other sites

niestety takich opcji w tym uefi u mnie nie ma baterie juz wycioglem i tez lipa

Sprawy "drógoplanowej" nie wklejam...

 

i

 

porzycz od kumpla ramy i sprawdz tak po prostu i to wystarczy ;)

od rau i błędy zginą ;)

 

i

 

grafike chcę taką która mi battlefilda na średnich 60 fps bedzie ciągła

Link to post
Share on other sites

Aż mi artefakty wyskoczyły :D



Tak masz racje troszke palnełem z tymi 6 cioma stopniami bo dawno w temacie lc nie siedziałem 

a co do sugesti że się nie znam to jesteś w błędzie swego czasu udzielałem się na forum o tematyce LC i sporo 

się naczytałem hoć przyznam że dotąd żadnego układu nie zbudowałem ale tylko ze względu na finanse.

Link to post
Share on other sites

Chyba mam nowego faworyta

 

Zapytałeś i przez grzeczość chcę ci tylko pomóc nic przecierz nie zyskam tym że wprowadze cię w błąd.

To samo co wyrzej, leniwie styknie.

BO za 50zł można wychaczyc juz używane core2duo

Biez tą mało energi pobiera .

ostatnia propozycja była by najlepsza ale to zalerzy od twojego budżetu

3,5 gh to dla niego standar

AMD to jest w standarcie wyposarzenia.

mam taki 3 zestaw do złorzenia Crisis 3 na max fhd bez AA

bezkonfliktowo zrobisz tam szyne 400 i co najwarzniejsze

Procesor żadko ale to naprawdę żadko się psują

a kolegi gigabyte wogule na swoim i tak jechałem na domyslnych taktach bo w 5770 g. to dawało a było niestabilnie

To tylko z pierwszej strony :D

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Chyba przestanę obserwować ten temat, bo ja małem takiego polonistę, że co niektórych by pobił za takie pisanie. Pierwsze słowa w życiu jakie usłyszałem z jego ust brzmiały:"chcesz w ryj?".

 

 

3. Czy taka operacja jest wo gule możliwa do wykonania ?

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...