Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

Postawił bym na Fx 8320 ( Nie opłaca sie FX 8350 bo jest wyżej tylko taktowany ) . Wszyscy to piszą jakie to amd jest do du** i nie nadaje się do gry . Cena 655 zł to jest BDB cena jak za procesor który w wielu testach wypada o 5-15 % gorzej od i5 3570k więc jest i tak dobrze . procesor odnajdzie się idealnie w pracach typu rędering itp . W grach też daje sobie super rade . i to co jest 100 razy lepsze od intela . Amd ma prawie we wszystkich Cpu odblokowany mnożnik . I przestańcie FANBOJE intela że tylko oni sa cacy a amd to kupa i tyle co jest gó**o prawdą . Intel ma Cpu High-end I jest w tym bardzo dobry . Amd nie jest H-end a i tak daje sobie bdb rade . Co do poboru prądu zobaczcie sobie na chyba planowane procesory intela gdzie 8 rdzeni ma pobór 195w czy 165 coś w tym stylu . Sam mam zamiar kupić tego Fx ponieważ nie Sram kasą a mam gdzieś te 5-10 % . podsumuwując Intel bdb firma , amd lekko odstaje ( a nie jak niektórzy użytkownicy piszą że o lata świetlne co jest nie prawdą ) amd odrobiło zadanie domowe i odwaliło niezłą robote Nie jestem fanbojem amd po prostu jest taniej i tyle . jak bym miał więcej kasy brał bym intela hehe

http://forum.benchma..._20#entry781885

 

"rędering" mnie rozłożył na łopatki :D

Edytowane przez Nowaj
Link to post
Share on other sites

Słuchaj gościu, ja do twojego braku interpunkcji lub jej nieumiejetnego stosowania sie nie czepiam, bo to nie jest forum o języku polskim. Autor tematu nie ma takiego nolife'owego sprzętu jak ty. Tylko ma i5 750. Chciałem podpowiedzieć mu ze wiele mu to nie zmieni (sam mialem i5 2500k najpierw 4gb pozniej 8gb ramu) i wiele to nie zmieniło - dokładnie 0% poprawy jakiś 3dmarków czy gier. Skoro się upieraćie ze chcecie miec 8gb to spoko, wydatek nie duży, można kupić. Nadal nie nazywam cie kretynem, a twoj język w stosunku do mnie świadczy o tym jaki jest poziom dyskusji w internecie. Nie można mieć żadnego zdania innego, bo zaraz nazwą cie kretynem. Opanuj swoje emocje troche. Co do tego co napisałes ze kurczowo trzymam sie swoich 4gb, napisałem wczesniej ze mam 8, tyle dostałem z laptopem, co świadczy o tym, ze nie czytasz tego co pisze...

Wracajac do tematu, wybierz sobie pamięci działające na tym samym voltagu, bo będziesz miec problem przy ewentualnym oc. Nie wiedzialem że ktos kto ma i5 750, będzie odpalał 8 klientów muonline i crysisa 3 jednoczesnie :DTroche to smieszne, ale najwyraźniej chcesz dowieźć swojej racji w ten sposób.

 

Cały kurna tekst podkreślony na czerwono, 'ogonki' raz są, raz nie... a na koniec taki smakołyk!

A za pierwsze zdanie to bym go spalił na stosie.

Link to post
Share on other sites

Witam dostałem pod choinkę ocz agility120gb....dysk podpiełem pod starą już płytę abit ip35 (sata2) system odpalił,

Sciągnełem nowe oprogramwanie do dysku ze strony ocz i zobacze....

http://forum.benchmark.pl/topic/68621-nowy-ssd-nowe-problemy-bluescreen/#entry791863

 

Jakiś Kargul, czy co ?

Link to post
Share on other sites

Skont wracałeś ?? Jak wracałem z Turcji (jak się przechodzi przez bramki) to hołota zrzucała torebki i różne rzeczy na podłogę (Prawie mi zegarek uszkodzili :D) w Polsce pełna kulturka :)

 

Popraw!

 

Skąt wracałeś ?? Jak wracałem z Turcji (jak się przechodzi przez bramki) to hołota zrzucała torebki i różne rzeczy na podłogę (Prawie mi zegarek uszkodzili :D) w Polsce pełna kulturka :)

 

Użytkownik Kubba_45 edytował ten post dziś, 19:32

 

Edytowane przez Sony156
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ja *******e:

 

Dzien dobry chce rozbudowac kompa tak do 2,4 kmam tutaj procesor amd phenom x3 ale odblokowalem mnoznik i jest teraz taki IIx4 B55 3,30 4 gm ram i karta graficzna gigabyte 430 1 gb;/ chce kompa mocnego do gier aby chodzily na max wymaganiach i na pare dobrych lat pozdrawiam ;d

Link to post
Share on other sites
Gość nasciturus

http://files.tinypic.pl/i/00227/lpap4o12uxcz.jpg

 

http://files.tinypic.pl/i/00227/topa7wja3pxx.jpg

 

"przymieżam", "żygac", "nurzących". Pojęcie interpunkcji całkowicie obce.

 

Wysyp jakiś dziś był...

Link to post
Share on other sites
Gość nasciturus

Napisał, żebym się nie czepiał i "czy to forum języka polskiego".

 

Nie jestem językoznawcą, wiedzę o ojczystym języku zdobywałem od podstawówki po szkołę średnią. Czasami widzę jak ludzie w sile wieku na dodatek z wyższym wykształceniem (które powinno zobowiązywać nawet na kierunku ścisłym) piszą, to załamać się można. To, że młodzi piszą byle jak to mnie już w zasadzie nie dziwi...

Edytowane przez nasciturus
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...