Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

A raportujecie chociaż część tego co tu wklejacie? Czy chcecie się jedynie pochwalić, co udało wam się wyłowić?

 

Wnioskuję, że albo jesteście na tyle głupi i dajecie się trollować tym dzieciakom, albo to oni są głupkami, którzy nie widzieli nigdy słownika na oczy, uciekali z j. polskiego i zostali zmuszeni robić błędy pod groźbą rozstrzelania... i co tam jeszcze chcecie.

Edytowane przez Dip79
Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Skoro ktoś tutaj "trafił" to powinna być dla tej osoby nauczka, żeby nie robić błędów, które zazwyczaj popełniamy z lenistwa. Przecież przeglądarka ma wbudowany słownik, który podkreśla błędnie napisane wyrazy, więc chyba 5 sekund nie zbawi nikogo, jak wyśle później posta a poprawi błąd. Więc jedyne pretensje można mieć jedynie do siebie.

Link to post
Share on other sites

Robienie takich błędów jak "dobur" to nawet nie jest lenistwo, nie ma w ogóle określenia na takiego....

 

kargulec12 : cieawe za ile pujdzie (09 grudzień 2012 - 13:21)

kargulec12 : sry ze smarta pisze (09 grudzień 2012 - 13:23)

 

http://i.imgur.com/CGeEL.jpg Edytowane przez Sony156
Link to post
Share on other sites

Ok, w takim razie gdy zobaczę błędy ortograficzne to też będę składał raporty :).

 

nie bedę grał na ultra , na najniższych w rozdziałce 800x600. mogą być urzywki czemu nie jak beda w rozsądnej cenie

 

Post zgłoszony do moderacji

Link to post
Share on other sites
Gość nasciturus

Dla mnie tez bmw ma gowniane wnetrze, dlatego tez kupilem a4 b6, a nie e46. O wiele nowoczesniejsze ma B6 wnetrze, a nie kupowate w tym e46, nie powiem, bo z zewnatrz ladne, ale srodke , odstrasza, a srodek jest dla mnie bardzo wazny, bo to w nim siedze i je ogladam caly czas, a nie wyglad zewnętrzny, ktory i tak mi bardziej pasuje niz bmw. A wyklucanie sie o naped jest dla mnie mega zenujace :) A co do audo, mam seryjne BOSE i jestem *****iscie zadowlony, dziwke czysty, mocy to nawet nie testowalem, nie ten wiek, jakos nie jara mnie jazda z muzyka na full i szybami w dol...

 

 

I szczerze ? W du**e mam opinie innych ludzi, ja kupuje to co mi sie podoba :)

 

Freudowska pomyłka? :D

Link to post
Share on other sites

mam zamiar kupic telefon (cena ma małe znaczenie) i teraz moje pytanko czy lepiej wziasc cos z 2 jajkami typu xperia T czy jakiegos SIII lub lg X4. chodzi mi czy wogole na codzien czy tez do gier przydza sie te 2 rdzenie wiecej

http://forum.benchmark.pl/topic/67805-2-jajka-czy-4/#entry783194

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...