Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

 

 

Zastanawialem sie z czystej ciekawosci, czy nie drogim kosztem zrobic crossfire. Wymienic plyte glowna i dokupic takie samego radka. Jak sie wstepnie orietowalem moza udalo by mi sie zamknac w  400zl, co o tym myslicie?

 

 

 

A i czy w połaczeniu crossfire pamiec kart sie sumuje i w wyniuku otrzymuje 2GB?
 

 

 

 

Nom czytalem o tym zasilaczu nie zdyt przychyle opinie ale to juz bylo po zakupie dawno temu.
 

 

 

karwan po za allegro idzie cos urwac z ceny ?
 
  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

 

 

NIe no dobra, a tak na serio ostateczna decyzja GTX 970 / R9 390 lub referent 980, ale bardzo wątpie w to zeby sie pojawil na allegro spowrotem narazie mozemy wykluczyc GTX 980, a wiec tak GTX 970, i R9 390, i tutaj teraz mozecie mi podawac jakies propozcyje co do prodycenta karty najlepiej jak najmocniejszy potencjal OC mocno mysle nad ZOTAC AMP ! Extreme Core do 1850 zł ( GTX 970 ), a co do R9 390 ( tutaj mysle, ze sapphire bedzie dobre, ale moze wedlug was są lepsze od sapphire, albo jakis asusek tez mi sie podoba) nie ukrywam, ze tez mnie ciagnie do tego GTX 780 Ti no, ale jak mowiecie, ze dostaje po pupci  od GTX 970 to raczej sie odmysle.
 
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

 

 

Pogonie samsunga n7000 android 4.1.1 od cyjanogenmod na wyświetlaczu folia od nowości nowa bateria Z ramki do okoła telefonu zeszło srebro przy wejściu do ładowarki i wtyku słuchawkowym guma wywarła na rogach srebro i odbiła swoją wewnętrzna strukturę na tylnej kapce na prośbę powysłam zdjęcia jak to dokładnie wygląda powiedzmy 380zl na początek
 
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

 

 

To dla Ciebie nie wyobrażalne, a ja nie przeszedłbym obojętny obok dodatków do tej gry. Jak jesteś fanem to kupisz wszystko, a koszt 15 zł za takie DLC nie jest duży. Pamiętaj że kupując DLC wpierasz twórców. Jedni kupują skin w CSie, inni DLC do ETS. Btw. dla mnie NIE WYOBRAŻALNE jest kupić skin w CS:GO.
 
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...