Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

Pozostałem to bładzenie do kibla po ciemaku

 

 

 

Nie prawdopodobienstwo tylko na pewno sie nie podłacza do takiego badziewia ale jaki cudem to dziąłało a chieftec 500w nie i jakim cudem R9 290 tak a fx który mniej pradu potrzebuje juz nie abla.
Edytowane przez Mirinda
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
 

Adam... Pisałem kup lepiej tego asusa   :rotfl:

 

 

Nareszcie się tu znalazłem  :D

 

Chodzi o kwestię pisałem/napisałem czy brak przecinka? Nie jestem pewien czy tutaj tak do końca popełniłem błąd, bo ogólnie napisałem do niego w tej sprawie kilka razy.

 

Jeśli tak to obiecuję poprawę  :P

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

 

 

lub założenie kolejnego na inne błędy składniowe, gramatyczne, stylistyczne czy jakie tam sobie chcecie.

 

http://www.themarysue.com/wp-content/uploads/2014/08/sadyoda.gif 


 

 

Oby podniósł poprzeczkę, bo na razie jest biednie jeżeli chodzi o tą trylogię do Władcy Pierścieni się nawet nie umywa
 
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Ja prosiłem o opinie a nie bez sensowne posty, ale ok. 

W takim razie proszę o dostosowanie się do tematu ("Moja i Twoja ortografia...") lub założenie kolejnego na inne błędy składniowe, gramatyczne, stylistyczne czy jakie tam sobie chcecie.

 

 

http://i1.memy.pl/obrazki/4bef667988_paszol_won.jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

 

Poczytalem i niestety nie jeat w stanie urzywac poprawnej pisowni . Dlatego ze taptalk nie ma polskich znakow z polaka mialem zawsze mierny . Nie potrafie uzywac znakow interpunkcyjnych . Staram sie pisac prawnie jak pisze z kopa on poprawia moje bledy ale kropki czy przrecinka nie postawi . Mieszkam za granica mowie biegle 3 jezykami rozwiazuje zadania z matmy bez problemu w podstawowce bylem na 3 konkursach wojewudzkich 2x z biologi 1x z matematyki potem poszedlem do zawodowki mam zawod i sram na poprawna pisownie jestesmy w wirtualnym swiecie w ktorym zasady pisze pruszczaty rudy glupek ktory siedzi na kompie 20 godzin w ciagu doby ludzi mozg potrafi myslec i nawet jak napisze cos zle to czutnik i tak zrozumie z konntaktu zdania co do niego napisalem . Jak boli was ze wiekszosc zle pisze to moze jako miejszosc wypad zrubcie i idzcie czutac ksiarzki albo ma forum jezyla polasakiego . A jezeli wam nie odpowiada moje podwjsci to mi dajcie bana bo wolnosc slowa i wypowiedzi tyczy sie rowniez tego zeby mi zaden glupek nie ublizzal dlatego ze sobie napisalem tak ze bo ja jestem dzieki temu rozpoznawany i karzsy wie ze ten slowny bajzel ktury cierzko ogarnonc too vizytowika Dziarsona tak wiem dostane zaraz bana za multi konto al emnie to nie obchodzi bo kazdy moze tresc preczytac moze sie ze mna zgodzic lub nie ale za te 10 lat korzystania z internetu pomoglem kilku tysiacom osob rozwiazac ich problemy z autami kompami elektronika doradzalem w kupieniu ponad 500 jak nie wiecej komputerow a potem gnojek ktory sie jeszcze nie goli powie mi ze mam pisac poprawne . Zapomnijcie nigdy tego nie robilem i robil nie bede bo jestem taki jaki jestem nie odpoiada ci moje podejscie i to wypowiedzi to mozesz mnie ....

 

 

 

Edytowane przez Nowaj
Link to post
Share on other sites
Niewiem czy pisze to w dobrym dziale ale mam taki problem ze zainstaloalem Gta 4 na steamie i odrazu wlacza mi sie na najnizszych ustawieniach grafiki. W GeForce Experience pisze ze Gry nie mozna zoptymalizowac.

 

 

 

nie umiesz normalnie napisać ze szacunkiem?

 

 

 

 

A spojżałeś chociaż na wyniki ?
 
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...