Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

 

 

Doagam się szacunku!!!

Szacunku nie można się domagać ani go żądać. Szacunek się zyskuje, jeśli się na niego zapracowało i zasłużyło. Niestety Twoja mentalność egocentrycznego 15-latka nie jest w stanie tego zrozumieć.

Niestety, jak słusznie zauważyłeś miarka się przebrała. Postronni słuchacze są zniesmaczeni Twoim zachowaniem i sposobem wypowiedzi do tego stopnia, że wysyłają już zgłoszenia. Już raz byłeś upomniany przez moderatora zupełnie nie biorącego udziału w dyskusji o tym, że nadużywasz wulgaryzmów. Robisz to jednak nadal, więc na deklarowane "robienie burdelu" przyzwolenia nie będzie.
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Czy Ty wgl czytałeś co pisałem? Po co mi ostrzeżenia? Skasuj mi konto na amen. Czekam na to od wczoraj... no chyba, że to konto jest dożywotnie...

 

Poza tym daj sobie upomnienie za obrażanie użytkowników. Ty ublizyłeś mnie to nie będe się odnosił do Ciebie z szacunkim w super kulturalny sposób. Do wczoraj zawsze z kultura si odnosiłem tutaj na forum ale to jakoś nie działało w obie strony.. I to nie tylko o Tobie piszę...

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites

 

 

czytam książki i nadal się zastanawiam jak coś mam napisać
 

Nie czytam książek, ale nie robię błędów (przynajmniej tak mi się wydaje :->).

Od czegoś jest magiczne, czerwonego podkreślenie, poza tym w czasach internetu gdzie nie trzeba zaglądać do słowników i szukać jednego wyrazu robienie błędów to przejaw lenistwa.

Też mi się nie podobają takie zasady jeśli chodzi o pisownie, ale podobne występują we wszystkich językach, respektować także je potrafię.

 

 

 

Doagam się szacunku!!
 

 

Jednocześnie robiąc syf w temacie. 

 

Właściwie to dlaczego zacząłeś dyskusję w tutaj? Celowo rozpocząłeś kłótnie, skoro masz zamiar usunąć konto specjalnie robisz jak największy burdel na forum zanim znikniesz.

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Wyraziłem swoja opinię w sposób kulturalny. Można było o tym podyskutować w normalny sposób, olać to lub zwrócić uwagę że popełniłem błąd też w sposób kulturalny. Do wczoraj było mi to obojętne dośc czy konto usunę ale jak widac znowu jakiś ktoś sie pojawia, który musi zmieszać z błotem. W innym temacie to był Drachenfeles, Bullseye czy Michael. Tutaj mamy Nowaja i Sida, który przebił resztę swoja arogancją o milę. Tak więc złożyłem wymówienie bo jak ma byc tak dalej, ze jak cos napiszę to ma mi ktoś ubliżać to nie ma sensu ale... aby złożyć wymówienie to trzeba się naprosić, naczekać a teraz to już robię dym celowo dla zabawy. Jestem rozczarowny postawą kilu userów, i to tych z dużym stażem, część z nich jest kolorowymi. Chyba nie tak Panowie. Ile mam zbierać batów. Może wam też się należą.... Nie po to ja się wypowiadałem kulturalnie aby po chamsku dostawać od innych. Więc teraz się dziwicie, że komuś ubliżyłem. Wy możecie a ja nie? Halo, halo. Jak mamy regulamin to niech działa on dla wszystkich.

 

Poza tym... Opcja "Usuwam konto" by się przydała :)

 

Napisze raz jeszcze. Tylko czasem działa m korekta na forum BMK... nie widzę tych błędów. Wgl w tekscie pisanym prawie wgl nie robię błędów. Klawiatura sprawia mi problem. Jak pisałem... koordynacja ruchów jest zła. Przy braku korekty na prawdę tego nie widzę.

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites
na prawdę tego nie widzę

 

 

Mini słowniczek poprawnej pisowni: w ogóle, przede wszystkim, poniekąd, na pewno, naprawdę, użytkować, wziąć, skąd, spróbuj, otóż, rzadki, żaden, wierzyć, krótko, obejrzeć, jest napisane (coś), pisze (ktoś), włączać, wyłączać, sprzedaż, póki, lepsze, w sumie, obudowa.

 

Tego też nie widzisz? To też wina klawiatury i koordynacji? Może to wina koordynacji łepetyny z klawiaturą, a nie palców. Leń, nieuk i troglodyta. 

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek
Ja tutaj czegoś nie rozumiem... Temat ma już ponad 150 stron i nagle coś Ci nie pasuje... Obrońca uciśnionych się znalazł...

Pewnie dlatego, że wcześniej tu nie zaglądałem :)

 

 

 

naprawdę

Na prawdę ortografia nie jest tak łatwa do opanowania... chyba, ze dla Ciebie. Wgl jak by naprawdę i na prawdę mogło by funkcjonować obok siebie to by każdy to rozkminił, jak widać nawet Tobie się udało, a i czyta się tak samo :)

 

Nowaj... ne dorastasz mu arogancją i wyższością nad resztą robactwa :) Z niego aż kapie to nabuzowanie :) Przykro mi, musisz popracować nad sobą :(

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Ładnie masz pogrzane w bańce...

 

Może "głąb" chce się spytać na forum o obódowę. I ma du**e czy to jest obudowa czy obódowa. Kupi, zapomni i będzie sobie z obódową żył dalej. Ty wiesz, ze to jest obudowa ale daj żyć innym w spokoju, bo może komuś obódowa starczy i nie ma ambicji na obudowę, bo najzwyczajniej w świecie nie jest mu to potrzebne do szczęścia, co nie czyni go gorszym człowiek od Ciebie. A Ty se miej obudowę :) I wszyscy będą happy. Ale nie ... misja jest, krucjatować Ci się chce... Pamiętaj... Krzyżowcy przegrali z niewiernymi :)

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites
Krzyżowcy przegrali z niewiernymi

Podyplomowe studia z historii?

 

Zrób mi laskę... nie, łaskę... daj mi rzyć, nie... żyć... nieżyć? Mam! Zrób mi łaskę, wpełznij do swojej nory i żyj szczęśliwie jako idiota (czy serio muszę powtarzać to trzeci raz?), skoro bez różnicy Ci to jak się wysławia w cywilizowanym świecie. Nie myśl sobie jednak, że ludzie światli będą Cię traktować na równi skoro jesteś zwykłym jełopem. Zwyczajnie nie zasługujesz na równe traktowanie. Na dodatek nie chcesz tego zmienić wspinając się wyżej, ale ściągając innych na swój poziom i domagając się tym równouprawnienia idioty z człowiekiem inteligentnym. 

 

Ja dołożę drugą stówę do stówy Nowaja jeśli wrzucisz tu swoje zdjęcie. 

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Nie zgadłeś :) Polonistyka :)

 

Nie mam widać Twojej ambicji. Jest ona nie obowiązkowa i mi na niej nie zależy :) Wiesz o co chodzi. O kulturalne traktowanie drugiej osoby. Może mnie nie lubić, szanować, uważać że jesteś my równi. Nie zależy mi na tym ale odnosić się z kultura możesz, tym bardziej że tak podkreślasz jaki to jesteś mądry, światły, ambitny ale podejście do drugiego człowieka z rynsztoka...

 

Chyba nie myślisz, ze nazwiesz mnie idiotą i każesz spadać a ja posłusznie na skinienie palca to wykonam... jesteś aż tak naiwny. Masz złe podejście do innego człowieka. Mogłeś wtedy napisać, ze narobiłem błędów, ze się nie zgadzasz ale wolałeś zachować się po chamsku...

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites
Nie zgadłeś

Mówiłem, ironii nie poznałbyś nawet gdyby... 

 

Myślę, że gdy nazwę Cię idiotą, to nazwę Cię idiotą... bo jesteś idiotą, co już dobitnie tu pokazałeś i nikt nie ma do tego wątpliwości.

Pierwotną wiadomość dostatecznie rozwinąłem w późniejszych postach, widać nadal nie jesteś w stanie połączyć kropek i odnaleźć przesłania - nie moja wina, przecież już stwierdziliśmy kim jesteś. 

Mój problem leży w tym, że Twój idiotyzm źle wpływa na innych, czy to drażniąc osoby które ten temat tworzyły poprzez Twoją postawę, czy demotywując osoby które też mają problemy z pisownią ale jednak starają się to zmienić. To Ty tych osób nie szanujesz wchodząc tutaj ze swoimi kretyńskimi teoriami odnośnie trudności z nauką i różnic między u i ó. 

 

Nudne to już.... idź być głupim gdzie indziej, my tu takich nie chcemy.

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

@Kotecek


Kotecek, dnia 21 Lut 2014 - 21:05, napisał:
Ładnie masz pogrzane w bańce...

Może "głąb" chce się spytać na forum o obódowę. I ma du**e czy to jest obudowa czy obódowa. Kupi, zapomni i będzie sobie z obódową żył dalej. Ty wiesz, ze to jest obudowa ale daj żyć innym w spokoju, bo może komuś obódowa starczy i nie ma ambicji na obudowę, bo najzwyczajniej w świecie nie jest mu to potrzebne do szczęścia, co nie czyni go gorszym człowiek od Ciebie. A Ty se miej obudowę :) I wszyscy będą happy. Ale nie ... misja jest, krucjatować Ci się chce... Pamiętaj... Krzyżowcy przegrali z niewiernymi :)

 

 

A może "głąb" który przychodzi tu z jakimś pytaniem i zwykle dostaje dobrą, rozsądna poradę która często uchroni jego portfel przed niepotrzebnym wydatkiem, wykaże się minimum szacunku i będzie pisał w sposób poprawny, bo czasem aż oczy krwawią :/ To chyba nie taka duża cena. 

 

Przepraszam za interpunkcję bo ciut za długie to zdanie:] 

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

To że ktoś ma inną teorie niż Ty nie znaczy, ze jest ona kretyńska. Jest inna ale Ty nie jesteś w stanie rozumień jakiegokolwiek innego punktu widzenia niż Twój.

 

Dawno bym stąd poszedł gdyby:

- Użytkownik Sid odnosił się z kulturą lub przeprosił za niekulturalne zachowanie. Już dawno by mnie tu nie było.

- Moje konto zostało skasowane...

 

Do póki jedna z tych rzeczy nie nastanie zostanę tu chociaż by po to aby nie wykonać tego co Ty chcesz ode mnie... Mam mentalność betonu samoutwardzalnego więc im większa presja tym większy opór... Mówiłem. Masz złe podejście...oj bardzo złe.

 

No i... popieranie obecnej ortografii j. polskiego nie jest jedyna słuszną teorią na tym świecie. Musisz się z tym pogodzić, że ktoś ma inne zdanie niż Ty i je wypowiada.

 

Poza tym skończyłem podyplomowe :)

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites
To że ktoś ma inną teorie niż Ty nie znaczy, ze jest ona kretyńska.

Zgadzam się. Twoja jednak jest kretyńska. 

 

 

Jest inna ale Ty nie jesteś w stanie rozumień jakiegokolwiek innego punktu widzenia niż Twój.

To akurat doskonały opis Ciebie. 

 

 

Mam mentalność betonu

Tu powinna być kropka.

 

 

No i... popieranie obecnej ortografii j. polskiego nie jest jedyna słuszną teorią na tym świecie

Zgadzam się! Język jest tworem dynamicznym, zmienia się. Natomiast sugestie zmian języka na upodlenie go, degradację jego wartości ze względu na "bo nauczanie w podstawówce jest nielogiczne a gramtyka jest trudna" to powód do śmiechu i szyderstwa.

 

 

Już dawno by mnie tu nie było.

I w każdej chwili, za pomocą trzech kliknięć może Cie tu nie być, więc jeśli będziesz rozrabiać to przyspieszymy ten proces.

 

 

Ale po co mamy Cię stąd wyganiać, skoro dajesz nam świetną i darmową rozrywkę?

QFT

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...