Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

 

Rokhtar : (24 grudzień 2013 - 20:11) zastanawiam się nad jakimś romem nie oryginalnym do mojego ace, ale siem obwaiam

 

Rokhtar : (24 grudzień 2013 - 20:10) któryś z kolei chwyciłem Z, i sie zdziwiłem, ze telefon za tyle kazy tak wolno wstaje, opuźnienia na okienka też duże normalnie jak na jakiejś xperi E
Edytowane przez Sony156
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

 

 

odrazu go kręcić nie będę
 

 

 

potrzebne wogóle ??
 

 

 

wklejam moje projektu z przed 1-2 miesięcy (te same podzespoły wendrowały 3-4 razy do różnych setupów)
 

 

 

Witam mam taki problem z CD Romem. Włozylem płytkie po raz drugi czy trzeci raz ta samą i nagle stacja nie chce sie zamknac. Uzyłem troszke siły ( wiecej nic trzeba normalnie) i wkancu sie zamkneła ale nie chciałą sie juz wysunąc. Zresetowałem komputer który zatrzymał sie na ekrania wylogowywania i zmuszony byłem zresetowac komputer. Stecje udało mi sie wysunac i szybko zabrac płytkie bo po chwili sama sie zamknela i od tego momentu juz sie nie wysuwa. Udało mi sie drucikiem ale to tez tylko wsysunac to dalej nic nie działa. A jak włączam mój komputer i dysk E to komputer sie zawiesza. Co mam zrobic ?   Drucikiem wusunałem i wsadziłem płytke i i jakoś zamknąłem i odczytało, wysunąłem ja normalnie guziczkiem ale juz wsunąc sie jej nie dało czasami sie sama wsunie ale to po jakis 10 min. I potem od nowa wysuwa sie odrazu a wsuwa sie 10 min.
 

 

 

bez zadnych przejsciuwek     czy już są te przejściówki w komplecie
 

 

 

Mam dość nie typowe jak podłąćzyc stary monitor crt 17cali z kablem VGA. Jesli posadam wejscie na płycie głównie
 
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

nie rozumie dlaczego to nie zostało sklasyfikowane jako "spam i nabijanie postów"

 

po drugie poco komu tak wydajne chłodzenie do generacji procesorów które źle oddają ciepło na poziomie IHS

mam w planach totalnie pasywny bezszelestny sprzęt, niskoprądowy

Edytowane przez Sony156
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
Gość usuniety_pimal

 

 

Ale phoenix nie był ekspertem od wszystkiego.

a co lepiej być pijawą tak jak Ty która nie ma nic do powiedzenia i zbiera punkty reputacji z "plecenia trzypotrzy"

Edytowane przez PiotrMalko
Link to post
Share on other sites

 

 

a co lepiej być pijawą tak jak Ty która nie ma nic do powiedzenia i zbiera punkty reputacji z "plecenia trzypotrzy"

 

W "ustach" kogoś, kto jest na forum 2 tygodnie i napisał <100 postów takie zdanie brzmi idiotycznie, zwłaszcza, jeśli jest kierowane do kogoś, kto ma ponad 3 lata stażu i powyżej 4,5k postów...

 

O błędach lepiej już nawet nie wspominać...

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

a co lepiej być pijawą tak jak Ty która nie ma nic do powiedzenia i zbiera punkty reputacji z "plecenia trzypotrzy"

Jestem pijawą, bo co? Bo nie mam ochoty się udzielać i poruszam się tylko po wybranych tematach?

Czy może na siłę udzielam się wszędzie gdzie tylko się da, piszę głupoty i trzaskam błędy na potęgę?

Edytowane przez Sony156
  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites
Gość usuniety_pimal

po pierwsze jestem pozytywnie nastawiony,

po drugie nie chce na nikogo wrzucać ale napewno nie będę obojętny na drwiny z Twojej czy innej strony

masz prawo podważać moją wiedzę -proszę bardzo udzielaj się w tematach w których się błędnie (piszę głupoty) wypowiedziałem i podważaj, podyskutujemy

 

błędy trzaskam, często nie zdążę poprawić a już są one w temacie o ortografii

Edytowane przez PiotrMalko
Link to post
Share on other sites
@Veeon -patrząc na Twoją statystykę i podwórkowe słownictwo... to zachowaj te rady dla siebie

 

 

Przepraszam, nie chciałem urazić. Chodzi mi tylko o to, że nie powinieneś tak szybko się bulwersować. To że są wklejane tutaj twoje błędy, to nie jest jakaś specjalna akcja przeciwko tobie, tylko zwrócenie ci uwagi ze powinieneś popracować nad swoją pisownią, ortografią :). Jeśli powyższe uwagi innych weźmiesz sobie do serca, to obiecuję ci że "nękanie" twojej osoby zniknie bardzo szybko  :D. Pozdrawiam.

Edytowane przez Veeon
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...