Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/smile.gif Chcialbym sie was poradzic czy podany ponizej zestaw bedzie w stanie pociagnac najnowsze tytuly na HIGH detalach. Ewentualnie jezeli w cenie podanych podzespolow bedziecie w stanie dobrac cos lepszego to bardzo prosze o porady gdzy nie za bardzo sie znam na dobieraniu czesci. Z Gory dzieki.

Karta graficzna: Zalman Radeon HD6850 1024MB DDR5 /256bit/ 2xDVI Cena: 579zl <== W zaleznosci od moich funduszy mozliwe ze zamiast 6850 bedzie HD 6770 od Vertexa Cena: 389zl

Procesor: AMD Phenom II X4 965 Black Edit /3.4GHz, 125W, BOX, AM3 Cena: 390zl

Plyta Główna: Gigabyte GA-970A-DS3 /AMD 970, AM3+/ Cena: 289zl <==== Nie wiem czy bedzie dobra pod OC wyzej wymienionego Procka. Dlatego doradzcie czy to dobry wybor.

Zasilacz: Chieftec GPA-500S S8 500W iArena Cena: 159zl

Dysk: Seagate 500GB 7200rpm 16MB cache SATA600 Barracuda 7200.12 Cena: 259zl

Pamiec: GoodRam 4GB 1333MHz CL9 Cena: 85zl

Obudowa: Tracer Tornado TRO-403 Cena: 99zl

Chlodzenie na CPU: SilentiumPC Spartan LT HE912 Cena: 55zl

Link to post
Share on other sites

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=69448&amp;s=67979&amp;s=50391&amp;s=61601&amp;s=60891&amp;s=58569&amp;s=63363

 

gówniana płyta głowna,ale na lepszą nie wyrobi się

 

z radkiem 6850 też nie da rady, chyba że masz stary dysk?

albo możliwe używane części?

Edytowane przez dariushundead
Link to post
Share on other sites

Juz troszke zglupialem bo nie wiem czy zasilacz starczy czy mam dokupic lepszy :D zalezy mi na tym aby karta graficzna ciagnela gierki w tej rozdzialce co podalem. Narazie nie bede nic krecil wiec prosze nie podawac chlodzenia :) A czy w niedalekiej przyszlosci bede mogl podkrecic tego i3 2120 czy jednak nie jest on podatny na OC ? I co sadzicie o

Aerocool PGS X-WARRIOR bedzie lepsza niz ten silentium brutus?

Edytowane przez shaq2603
Link to post
Share on other sites

i3 2120 nie podkręcisz, więc chłodzenie jest tutaj tylko dla utrzymania niższej temperatury pracy.

zasilacz zawsze dobieram z lekkim zapasem mocy.

-zasilacz działa z lepszą sprawnością jak nie jest maksymalnie obciążony

-z czasem będzie tracić efektywność więc trzeba dorzucić 10-15% więcej normalnego zapotrzebowania na energię

 

A obudowy Aerocoola to nie najjaskrawsze żarówki na żyrandolu, brutus byłby lepszy.

Link to post
Share on other sites

Przyszłościowa płyta to nieprecyzyjne stwierdzenie.

Nowe procesory, nowe płyty główne już w przyszłym roku.

 

Pytasz czy iCafe udźwignie np. i5? Tak, jest to dobra płyta która podoła mocniejszym procesorom. Ale nie zrobisz na niej szalonego OC.

Jeżeli jesteś w stanie podciągnąć budżet o jeszcze ~40zł to warto kupić Asrock p67 Pro3 B3.

 

http://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-p67-pro3-b3-intel-p67-lga-1155-360678/

o ten.

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

Dokladajac do tego asrocka bede mogl spokojnie spac z mysla ze w przyszlosci wsadze tam cos mocniejszego i bede mogl krecic? ;D Jeszcze jedno czy hd 7770 jest odczuwalnie slabszy niz hd 6850(chodzi mi o komfort grania np w skyrima)

Edytowane przez shaq2603
Link to post
Share on other sites

Ja je*** ... ale wy czasem piszecie "dziwne" rzeczy...

 

Na chipsecie H61 nie podkręci się NIC. Bo procki z serii SB "kręcimy" tylko przez podniesienie mnożnika, a chipsety serii H61/H67 nie mają w ogóle możliwości jego zmiany!

 

Jeżeli myśli się o OC to tylko P67/Z68/Z77 ...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...