Skocz do zawartości

Philips HTS7540


Recommended Posts

Witam.Zakupiłem taki zestaw kina domowego Philips HTS7540, ale nie jestem zadowolony z możliwości odtwarzacza.Pytanie moje jest takie, czy istnieje możliwość wymiany samego odtwarzacza na inny nowszy model, zostawiając zestaw głośników.Nie jestem ekspertem a pan w sklepie powiedział że nie ma takiej możliwości, że każdy zestaw kina domowego jest ze sobą powiązany i działa tylko razem(odtwarzacz+głośniki).Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Edytowane przez szol55
Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę na googlach jest to tzw. "zintegrowany system kina domowego". Oznacza to tyle, że wzmacniacz jak i odtwarzacz zamknięte są w jednej skrzynce (ewentualnie wzmacniacz wbudowany w subwoofer, bądź w głośniki satelitarne). Powiem szczerze, że nie wiem jak to wygląda w Twoim przypadku. Jeśli głośniki są "zwykłymi" głośnikami (tj nie posiadają w sobie elektroniki, tylko mają zwykłe wejścia na wzmocniony sygnał ze wzmacniacza) to teoretycznie możesz dokompletować do zestawu inny wzmacniacz + odtwarzacz.

 

Jest też inna opcja, której niestety nie jestem pewien - być może posiadasz w kinie odpowiednie wejście sygnałowe jak np wejście hdmi, bądź wejście spdi/f (ważne jest tu słowo "wejście" nie "wyjście"). Jeśli tak to wystarczy kupić odtwarzacz jaki chcesz i po prostu podpiąć go jako urządzenie zewnętrzne. Gdyby było to kino domowe typu hi-fi nie było by najmniejszego problemu, niestety w kinach zintegrowanych producenci czesto "zapominają" o podstawowym zestawie wejść.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...