Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Mam taki problem iż ciągle nie mam miejsca na dysku C. Na bieżąco czyszczę wszystkie dane z Chroma i używam CCleanera (zaznaczam wszystko i czyszczę). A mimo to mam np. 3,5 GB na 48GB. Parę dni temu przejrzałem wszystkie foldery ręcznie i usunąłem niepotrzebnebne rzeczy po czym miejsce zwiększyło się mi do 7GB. Ale dzisiaj wchodzę w mój komputer i patrzę że ZNÓW mam 2,5GB (po czyszczeniu CCleanerem - 3,5GB). Proszę o porady co mogę zrobić aby nie musieć przeszukiwać co parę dni całej partycji C ręcznie w poszukiwaniu śmieci których CCleaner nie usuwa??? Z góry wielkie thx.

 

P.S. Na kompie mam zainstalowanych sporo gier (na partycji D) i na bieżąco czyszczę szczególnie upierdliwe pliki "replay" (po 1GB każdy) z folderu Codemasters.

Link to post
Share on other sites

Kosz miałem ustawiony na 4500MB lecz teraz zmieniłem na 1000MB a punktów przywracania mam może 1 lub 2. Ponawiam wcześniejsze pytanie - Jakie to może mieć skutki uboczne poza tym (o ile dobrze myślę) że nie będzie działać hibernacja? :D

 

PS. A tak z ciekawości jak kliknę hibernacje to co się stanie? :P

Edytowane przez karolek1076
Link to post
Share on other sites

W menu Start w okienku wyszukiwania wpisz %temp% , spokojnie możesz opróżnić zawartość tego katalogu.

Wszystkie nie do końca ściągnięte pliki Chrome ładuje do C:\Windows\Temp, to również katalog plików tymczasowych więc możesz usunąć wszystko co tam znajdziesz.

Link to post
Share on other sites

Możesz też przenieść lokalizację folderu temp na inną partycję. Moj komputer-->wlasciwosci-->zaawansowane-->zmienne srodowiskowe. Tu mozesz podac inna lokalizacje, ale najpierw utworz taki katalog, a dopiero pozniej podaj do niego sciezke.

Dodatkowo można skasować pliki folderu prefetch. C: > Windows > Prefetch. Pamiętaj, aby usunąć tylko pliki z rozszeżeniem ".pf"

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...