Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bardziej skłaniam się do Lumia 800 ostatnio była w plusie wielka przecena (Wielka wyprz) sporo taniej i wbrew pozorom ten Windows nie jest taki zły jak go malują dość wygodny nawet lepszy od Android'a na telefonach tej klasy (Galaxy ACE).

Link to post
Share on other sites

Do tych czynności nada się każdy telefon, bez różnicy na os.

Ja przez 2 miesiące użytkowałem Lumie 710, ostatnio zamieniłem ją na SGS+ i mogę zrobić małe porównanie systemów.

Pierwszą rzeczą jest płynność - tu android nie ma szans z wp. Lumia od razu po włączeniu jest gotowa, w sgs trzeba czekać na skanowanie multimediów. Wp chodzi tak samo pod mocnym obciążeniem, jak i normalnie, czego nie można powiedzieć o andku.

Z marketplacem nie ma już problemów, pojawia się coraz więcej aplikacji i gier.

Według mnie największym minusem jest pełna integracja z zune. Nie da się po prostu czegoś przerzucić z kompa na dysk, od tak gdzie się chce.

 

Co do N9, jest oparta na Meego (pochodna linuksa, tak jak android). Charakteryzuje się szybką pracą, jednak jest to w zasadzie system skazany na śmierć przez Nokie. Można na nim zainstalować Androida z dualbootem

Link to post
Share on other sites

Słyszałem,że Meego jest rozwijany przez prywatną firme więc chyba nię będzie tak źle. Jestem ciekaw czy są jakieś fajne gry na nokie n9? Jak jest z głośnością w tych nokiach? Czy te telefony są głośne bo w hazelu to jakaś masakra jest. Jak jest z dostępnością aplikacji na n9 czy są programy takie jak gadu gadu,opera itd?Jeszcze pytanie jak odblokować lumie 800 bo są chyba aż 3 metody, 2 płatne i jedna darmowa? Czy w tych nokiach da się odblokować tel. tak jak w androidzie tzn.czy można ustawic tak ekran zeby się odblokował jak palce wykonam jakiś wzór?

 

http://allegro.pl/huawei-ascend-g300-bez-simlocka-1ghz-4-navi-i2538525574.html a co myślicie o tej słuchawce ?

 

http://allegro.pl/huawei-ascend-g300-bez-simlocka-1ghz-4-navi-i2538525574.html

Link to post
Share on other sites

Żeby odblokować lumie, trzeba niezablokowany bootloader. A to rzadkość.

Co do aplikacji na meego, to raczej nie będzie z tym problemów, jest sklep ovi.

W razie czego, można zainstalować androida.

W lumiach nie da się ustawić hasła przez symbol

Link to post
Share on other sites

Do gier średnio, bo najwydajniejszego procesora to on nie ma. Szukaj to co podałem, telefony zanprawde dużo dużo lepsze od wszystkich tutaj wymienionych. Jak chcesz przyoszczędzić to może być samsung galaxy s, ale nie s plus. Bdb chip graficzny.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...