Skocz do zawartości

cooler master haf 922 czy cm-690 ii advanced


Recommended Posts

Tak się zastanawiam odnośnie obudowy. Jest tutaj sporo tematów aż można stracić rachubę.

Jakbyście mogli powiedzcie mi która obudowa jest lepsza disainersko i do chłodzenia: cooler master haf 922 czy cm-690 ii advanced. Sporo czytałem i sam już nie wiem niby ten haf na benchmarku jest top 10 2012 roku a mało osób tutaj go poleca częściej widzę jak ludzie wybierają cm-690 ii advanced.

Proszę o wasze opinie odnośnie tych dwóch obudów, chciałbym aby obudowa starczyła mi na ładne pare lat 400 zł mogę wydać.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcesz na prawdę porządną obudowę to celuj w

http://www.morele.net/obudowa-fractal-design-fd-ca-arc-bl-409472

solidna blacha, bardzo dużo miejsca, bardzo dobry przewiew , czego chciec wiecej

http://chlodzenie.net/reviews/fractal-design-arc-midi-tower-recenzja/6/ (pozdrawiam t.luk :) )

Link to post
Share on other sites

Tu nie ma złego wyboru, obie obudowy są bardzo dobre. W kwestii "dizajnerstwa" ciężko orzekać bo gusta są różne, HAF wydaje się bardziej krzykliwy, polecił bym go entuzjastom a 690 jest jak by bardziej stonowany a mimo wszystko stylowy i nowoczesny.

Co do aspektów technicznych są to konstrukcje zbliżone i użytkownik sam musi zdecydować na jakich detalach zależy mu najbardziej. HAF jest przewiewniejszy ale brak mu filtrów przeciw kurzowych prócz przedniego panelu, 690 ma je również na dole i u góry. HAF nie posiada również regulacji obrotów wentylatorów a z tego co wiem są one słyszalne bardziej niż w 690 II Advanced. 690 z kolei ma stosunkowo mały otwór backplate i boczny panel po zamontowaniu wentylatora może wpadać w wibracje. Różnic jest kilka ale nie powinny one znacząco wpłynąć na komfort użytkowania i z czystym sumieniem polecam obie

Edytowane przez The Pain
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...