Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

Boty? Już na torrentach dla x klocka?

Prawdopodobnie deweloperzy zastosowali myk z nadchodzącego Killzone 3. Każdy gracz w trybie multiplayer będzie mógł rozegrać pojedynek ze sztuczną inteligencją. Jednak na pewno nie będą to gry rankingowe.

 

Zgadza się. Od dnia wczorajszego można już pobrać Black Ops na XBOX 360. Premiera "wersji testowej" na komputery stacjonarne zapewne będzie w tym tygodniu. Nie zdziwię się, jakby to nastąpiło jutro. Oczywiście oryginał, i tak trzeba zakupić. Oby na Allegro ktoś wystawił klucze za rozsądną cenę (do 80 zł), bo cena Steam to 59,99 Euro, czyli 230 zł.

 

230 zł za 6-7 godzin gry, czyli plus 35 zł za godzinę ;)

 

Edycja.

W TESCO wersja na komputery stacjonarne kosztować będzie jedynie 99 zł. Szkopuł w tym, że pudełka mi się przejadły :D

Link to post
Share on other sites

230 zł za 6-7 godzin gry, czyli plus 35 zł za godzinę

Co za idiota kupuje Coda dla samego singla?

Multi starczy na przynajmniej 200-300h czyli przy cenie pctowej wersji daje nam ok. 1zł za 2-3h gry :pajac:

 

Ja np MW2 kupiłem za 60zł i wygrałem 400h czyli za 6,5h zapłaciłem 1zł :menda:

Link to post
Share on other sites

230 zł za 6-7 godzin gry, czyli plus 35 zł za godzinę

Co za idiota kupuje Coda dla samego singla?

Multi starczy na przynajmniej 200-300h czyli przy cenie pctowej wersji daje nam ok. 1zł za 2-3h gry :[

 

Ja np MW2 kupiłem za 60zł i wygrałem 400h czyli za 6,5h zapłaciłem 1zł :[

ja mam pytanie kto w ogóle kupuje gry przez STEAM ?! :pajac::menda:

chyba że jakaś mega promocja max 10 euro gąbek to wtedy spoko ale nie 59.99 !

Link to post
Share on other sites

Na 512 kb/s to ja dziekuje za gre w trybie multi w ogole czy to sie da grać przy takiej zabojczej predkosci łacza??....

Ja grałem i to przez spory okres czasu i nie grało się tragicznie. Na komfort grania w sieci wpływa głównie ping a nie prędkość łącza. Wcześniej miałem 512mb teraz mam 1mb a ping jest bardzo podobny. Taki multiplayer nie bierze dużo transferu, ok. 30-60kb/s
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...