Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

tak bardzo ci zal du*e sciska? ze dla wielu mln grafika w MW3 nie jest istotna ? nie mozesz sie pogodzic z tym :D?

Na razie to Ty nie umiesz się pogodzić z faktem, że dostajesz w 2011 roku grę z pięcioletnią oprawą graficzną... to nic, że od tego czasu 2x zdążyło się wymienić grafę i procka, to nic, że COD dalej wygląda kiczowato (te wspaniałe wybuchy przy nalocie :D), to nic, że nie wykorzystuje tego sprzętu, którego się 2x wymieniło... przecież w grach nie liczy się grafika, dlatego wszyscy pocinamy w Duke Nukem 3D :rotfl:

 

uwierzcie ludzie w battlegniota mozna grac wylacznie w okularach przeciwslonecznych inaczej po 10min gry macie gwarantowana wizyte na oddziale okulistyki waszego pobliskiego szpitala :)

Jak mamy Ci wierzyć, skoro kłamiesz w żywe oczy... jeszcze screeny z du*y, bo sobie gammę przestawiłeś i udajesz mądrego (gdyż debilem waść jest) :D

 

dla osob,ktore jeszcze nie graly w obecnie najladniejszego fps proponuje zrobic maly eksperyment wyjdzcie o 12:00 i patrzcie sie na slonce :D taki sam efekt jest na monitorze w BF podczas gry hahaha

Ja proponuję tym którzy jeszcze nie grali w MW3 odpalić sobie MW2 - efekt ten sam, no może poza śladem w zrytej psychice, że "nie gram w najnwoszego koda" :wariat:

 

ahha i najwazniejsze PC sluzy do czytania poczty i ogladania filmow do gier uzywaja konsol a w PL sciaga sie gre przez torrenta i gra na komputerze to taka mala roznica :D miedzy tymi dwoma platformami

Co Ty nie powiesz... teraz mi powiedz jak mam odpalić WOWa na konsoli, skoro na mojej maszynie do pisana aka PC nie mogę, bo mi zabroniłeś :D Nie wspominam już o innych exclusive'ach jak Simsy (nie gram, ale nastolatki i nie tylko w to pocinają nieźle - spójrz na wyniki sprzedaży, jedynka 16 mln, dwójka 13 mln... nawet dodatek Pets do dwójki lepiej się sprzedał niż MW2 lub Black Klops :D Już nie wspominam o takich grach jak Starcraft, bo przecież na uber konsole tego nie ma, a PC to maszyna do pisania pochłaniająca 200W minimum :hahaha:

 

druga sprawa co ci interesuja portfele innych ? moje pieniedze i wydaje jej na co chce :D zreszta ponad 100mln hehe a niech bedzie nawet tyle wyda je na MW3 a nie Battlegniota3 gdzie masz info dotyczace tego newsa ? chyba przeczytales je na stronie EA.com albo pod jakims artykulem z malym druczkiem na dole ,,artykul sponsorowany,, tak doszly mnie sluchy ze w PL szalej BF3 z rekordowa iloscia sprzedanych egzemplarzy uwaga ,,ponad 100tys,, nooo gratuluje oszalamiajacego wyniku i tak dalej trzymac :) teraz niehc EA celuje w USA i UK jak PL rynek udalo sie zawojowac to czego nie sprobowac szczescia tam sprzedaje sie w dziesiatkach mln egzemplarzy gry :) cuz w tym rejonie kroluje COD i nie ma miejsca dla jakiegos BF3 :D

Tego cytatu nie jestem w stanie skomentować, albowiem nie znam tego pokemońskiego dialektu i za żadne skarby nie umiem zrozumieć o co Ci wypierdku mamuta chodzi :P

 

 

 

Jeszcze mam fajnego screena :D

 

http://img199.imageshack.us/img199/1521/426019484.jpg

 

Też nic nie widać... ale tak to jest, jak dać chłopu BC2, a nawet nie umie w opcjach pozmieniać kilku rzeczy :rotfl:

 

Gdyby mi się chciało pobierać jeszcze raz BC2, to bym Ci zrobił normalne screeny z tych rzekomych miejsc, gdzie nic nie widać... ale boję się o moje oczy, ja nie chcem do szpitala :(

 

< :rotfl: >

Link to post
Share on other sites

Na steamie był darmowy weekend z call of duty black coocks i pograłem sobie trochę, najbardziej mnie rozbawiło wbijanie leveli, tam chyba za wszystko co zrobisz coś odblokowujesz, kilka zabić kolejny level, za kilka rund wbiłem chyba z 13 ;x I ogólnie bardzo łatwo się gra w multi, nie trzeba specjalnej logiki, dobrze dobrane bronie i te dodatki i pozamiatane,

 

I co do kwestii graficznych, jak stoisz w znaczniej odległości od obiektów to jakoś to wygląda, ale jak się zbliżyłem to mnie aż odepchnęło, na starym pc w grach z 2005-2006 nie wiem czy tekstury nie były w lepszej jakości. Podsumowując, za tyle co oni za to chcą nigdy tego nie kupie.

Edytowane przez Mate_
Link to post
Share on other sites

o tak a swistak siedzi i zawija w te sreberka :) prosze nie zmuszaj mnie abym nagral cala rozgrywke w battleshita (specjalnie dla ciebie przed wejsciem na server udowodnie ,ze gra jest odpalona z opcja,,blomm false,,baa pozdrowie cie nawet :) tylko prosze oszczedz mi tego bo mam strasznie wolny internet i ostatni gameplay z crysis2 udostepnialem ponad 5godz na youtube

 

 

do tego screena wyzej co w nim jest zlego ? zolnierzy w zimowych strojach widze 5cm przed soba na tle sniegu wszystko jest czytelne w oddali ?

 

ale jak widac na moich screenach wyzej z battleshita nie ma mozliwosci aby zobaczyc zolnierza 1mm przed soba : :) a co dopiero jakiegos snajpera kurcze zapomnialem zrobic screna jak wyglada celownie snajperem przez lunete na pustynnych mapach i zimowych uwierz zobaczysz w celowniku to co wyzej czyli wielki efekt wybuchu bomby atomowej :D

 

swoja droga debil z ciebie niesamowity specjalnie zrobilem screeny zeby pokazac jak wyglada grafika w tej grze koles ma dowod przed monitorem i dalej nie chce uwierzyc temu co widzi a wlasciwie to nic tam nie widac :) zreszta tak jest w calej grze wiem ze dla ciebie czarne jest biale a 2+2 =5 BETONIE tobie jakby ktos naplul na twarz przeprosilbys go i powiedzial ze to chyba deszcz pada ?

 

moglbym prosic innych aby pokazli jak u nich wyglada ten efekt bloom a moze tylko ja mam takiego pecha i tylko mi przeszkadza w grze wiem wiem tak w ogole to ja zawsze ustawiam w grach pasek kontrastu/jasnosci na full bo jestem masochista

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

uwierz zobaczysz w celowniku to co wyzej czyli wielki efekt wybuchu bomby atomowej

Jak mam Ci kuwa wierzyć, skoro sam pograłem w BC2 z 270h i nie miałem żadnych problemów... drobna korekcja gammy i jest git :]

 

swoja droga debil z ciebie niesamowity specjalnie zrobilem screeny zeby pokazac jak wyglada grafika w tej grze koles ma dowod przed monitorem i dalej nie chce uwierzyc temu co widzi a wlasciwie to nic tam nie widac

Za przeproszeniem - ch*j mnie obchodzą Twoje rzekome screeny, skoro swoje w BC2 grałem i nie miałem żadnych problemów z widzeniem żołnieży na 1mm... ba, nawet na 1km!
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Powiem tak - MW2 względem CoD4 wniosło tyle nowego, co BF2: Special Forces względem BF2. Tyle że Special Forces było dodatkiem i kosztowało 50zł.

 

Anyway, jeśli ktoś zainteresowany - w sieci pojawiła się lista achievementów które znajdą się w mw3: http://www.egmnow.co...-list-revealed/

 

Jak widać, niektóre z nich są naprawdę wymagające, jak chociażby ten:

Back in the Fight – 5G: Start the Single Player Campaign on any difficulty.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Czesc,

 

Mam problem z Black Ops na Steam, mianowicie wyskakuje mi blad directx i pokazuje sie czarny ekran, klikajac ok na komunikat o bledzie wychodzi z gry. mam tak co chwila przez co granie staje sie bardzo irytuajce.(szegolnie po zakonczonym meczu)

 

mam najnowsze stery do grafiki i najnowszego dx-a.

 

Komp;

 

1090T

6950

4gb ram

 

czy jest jakies rozwiazanie??

 

p.s. gram w hull hd tekstury na max i wylaczone filtrowanie i aa.

Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Ja mam taki problem, że mam ustawioną natywną rozdzielczość 1440x900, a gra wygląda jakby była ze skalowana z 640x480 do 1440x900, przypuszczałem, że AA to powoduje, ale bez AA jest jeszcze gorzej, takie to rozciągnięte i rozmazane.

 

ofc MW3

Link to post
Share on other sites

Witam !

 

Dzisiaj sobie pograłem nieco w CoD MW2 : MW3 DLC PACK !. Niestety nie miałem więcej czasu pograć ale 15 minut wystarczy w zupełności. Posłużę się tutaj porównaniami do Battlefield'a 3.

 

1. Grafika - Tutaj jest ta sama sytuacja co w MW2 czyli niskiej jakości tekstury i oświetlenie. To samo dotyczy się efektów specjalnych. Tutaj Battlefield absolutnie deklasuje MW3. 0:1

 

2. Fizyka - A raczej jej brak. To samo co w MW2. Battlefield ponownie deklasuje MW3 i to ostro 0:2

 

3. Realizm - Totalna rozwałka i jak na razie absurdalna fabuła(rosyjska flota koło NY - przemilczę to). Całkowity brak odrzutu broni. To samo dotyczy się uzbrojenia strony rosyjskiej. AK-47 został wycofany z użytku już w latach 70. ubiegłego wieku. już 3:0 dla BF3

 

3. Dźwięk - Tutaj znowu to samo. Dźwięki broni trochę zmienione. Całkowicie nie czuć walki o ogromne miasto. Dialogi podczas walki identyczne. Battlefield deklasuje ponownie 0:4

 

4. AI - Tutaj akurat MW3 i BF3 nie ma się czym pochwalić więc 1:4

 

5. Fabuła - tutaj akurat nie wypowiadam się bo nie skończyłem gry więc nadal 1:4

 

6. Długość kompani - To samo 1:4

 

7.Animacje - Battlefield całkowicie roznosi MW3. Tutaj nie ma co się sprzeczać. Animacje w BF3 są po prostu kapitalne. 5:1 dla BF3.

 

Czyli sami widzicie. Dostaliśmy po prostu odgrzewany kotlet.Pozostawiam jeszcze parę screenów z MW3. (ustawienia maksymalne). Link do pełnej galeri podaję poniżej.

 

http://imageshack.us/g/546/iw5sp2011111022402316.jpg/

 

http://img546.imageshack.us/img546/6969/iw5sp2011111022402316.jpg

 

http://img831.imageshack.us/img831/8912/iw5sp2011111022405433.jpg

 

http://img847.imageshack.us/img847/2029/iw5sp2011111022413604.jpg

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...