Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

Zagrałem kilka meczy w Call of duty 4, i szczerze powiedziawszy to nie bardzo widzę współpracy między sobą, a gra jest bardzo chaotyczna. Myślałem że będzie bardziej zespołowo, ciekawiej a jest... bez szału.

 

Battlefield jest inny ? a może są inne tryby, ja grałem w teamdeathmatch

Link to post
Share on other sites

Hah, bo nie gra się zwykłych meczy :/. Ściągnij sobie moda, z serwera dedykowane w CoD4 "promodlive 2.11, 2.04". Wtedy musisz grać bardzo zespołowo. A nie na pałe, rushować ile popadnie.

 

Ten mod, jest wykorzystywany na wszelakich imprezach LAN :D.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja się zastanawiam co wymyślą żeby choć dorównać BF3 :P Pograłem w MW1 i 2 zarówno w SP jak i MP ale nie potrafili mnie przy nich dłużej zatrzymać...

takie o... przejść i zapomnieć. Nabijać lvle i nowe skiny do broni ? Milion perków i tysiąc latających bonusów na ekranie ? Przewaga w pojedynkach 1na1 bo ktoś odblokował szybszego reloada itp ? No proszę was :) Może i ma rozmach ale nie wydam już na nich kasy tak jak przy Black Ops...Zaraz mnie pewnie ktoś olśni jakie to MW3 będzie super...

Edytowane przez .daft
regulamin 2-j
Link to post
Share on other sites

Silnik ten sam bo po co zmieniać coś co jest dobre (jednakże mogliby coś zmienić jeśli chcą choć trochę konkurować z BF'em 3). Singiel pewnie będzie kozacki i strasznie krótki (czyli też nic nowego). Zobaczymy co przyniesie MP.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja się zastanawiam co wymyślą żeby choć dorównać BF3 :P Pograłem w MW1 i 2 zarówno w SP jak i MP ale nie potrafili mnie przy nich dłużej zatrzymać...

takie o... przejść i zapomnieć. Nabijać lvle i nowe skiny do broni ? Milion perków i tysiąc latających bonusów na ekranie ? Przewaga w pojedynkach 1na1 bo ktoś odblokował szybszego reloada itp ? No proszę was :) Może i ma rozmach ale nie wydam już na nich kasy tak jak przy Black Ops...Zaraz mnie pewnie ktoś olśni jakie to MW3 będzie super...

 

 

 

aż się zalogowałem żeby Ci odpowiedzieć.

- Milion perków i tysiąc latających bonusów na ekranie ?, zapraszam na promoda a nie na nubski publik.

-Nabijać lvle i nowe skiny do broni, promod welcome.

 

Pograj na promodzie sd, tdm tez jest jak coś, zobaczysz, inna gra.

Link to post
Share on other sites

rozmowa z ,,betonem BF,, nie ma sensu dla nich ta gra opiera sie na doznaniach w DM/TDM :) a SP dla nich to ,,easy i normal ,, i spam na board kurcze gre ukaczylem w 2godz!!

Taak, SP na Veteranie to na prawdę jest coś. Przeciwników miliony wyskakuje z za rogu i strzelają pociskami z uranowymi rdzeniami. Tak, to znacznie przedłuża rozgrywkę gdy rambo ginie co 5 sekund. A innej drogi niż rambo nie ma! :D

 

 

Modern Warfare 3 można spokojnie nazwać Call of Duty Modern warfare 2 Mission DLC pack... I to jeszcze ludzie kupują. Ręce opadają.

Chyba Call of Duty 4: Modern Warfare DLC :D
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Najnowsze wyniki sprzedaży przedstawione inwestorom Activision są bardzo dobre. Pewnie na myśl o Modern Warfare 3 już im cieknie ślina...

 

 

Są jednak uzasadnione powody ku temu, aby się ślinić. Jak ujawnił prezes Activision Publishing, Black Ops znalazło już 23 miliony nabywców - to o 4 miliony więcej niż w przypadku poprzedniej odsłony serii Call of Duty: Modern Warfare 2. DLC do dzieła Treyarch poradziły sobie jeszcze lepiej, bo sprzedały się w łącznej liczbie 18 milionów, co przy 11 milionach sprzedanych DLC do MW 2 jest wynikiem imponującym. Wyniki finansowe podsumować można sumą 76 dolarów, które średnio były wydawane przez grających na Black Ops i dodatki.

76 dolarów pomnożone przez 23 miliony... Nawet nie mam ochoty tego liczyć (ani odpalać windowsowego kalkulatora, bo nie jestem pewny, czy starczy zer), ale kwota z pewnością jest niebotyczna, nawet po odliczeniu kosztów produkcji, promocji i innych mniejszych. Listopadowa premiera Modern Warfare 3 z pewnością napawa optymizmem zarówno Activision jak i inwestorów. Graczy pewnie też. Mam jednak wrażenie, że nawet wśród fanów serii coraz częściej pojawiają się głosy mówiące coś o "odgrzewanych kotletach". A może się tylko przesłyszałem?

 

 

 

bhbubhubhu ciekawe co na to beton BF i inni napinacze :) przeciez kazdy wie,ze BF dobra gra jest :) nie liczac brak hitboxow silnik sieciowy z pingiem 999 najlepsza grafika dekady z oslepiajacym bloom/hdr gwaltami na baze respawnem pod gasienicami czolgow 80% snajperow na serverach albo ultrarealistyczny gameplay z mozliwoscia ciaglego biegania sprintem,ze o mozliwosci wychylania sie na boki czy czolganiu nic nie napisze bo to jest battlegniot :)

 

ludzie 18mln dlc to wiecej niz wszystkei battlecrapy razem wziete :) ,,o moj boze jak ja malo zarabiam na BF Raccitello,, musi byc caly czerwony jak wszyscy fani BF na tym forum czytajac tego newsa :D

 

do zobaczenia na serwerach MW3

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...