Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

Hmm ok spróbuje, a jaki program do nagrywanie byscie mi polecili oprócz frapsa.Bo frapsem 2 filmiki nakręciłem wszystko, fajnie a teraz chce nakrecic trzeci filmik to tak: mam na poczatku dobry fps ~50(normalnie grajac 90-100) a po chwili lapie taka masakryczna zmułe i sie zle nagrywa. Potem nagrałem jakims game cam i jakosc tego jest tragiczna (zobaczcie na moim kanale.Wiec jaki bedzie najlepszy?

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Ja tam wytrzymałem do 16 lv na if_use_ignoreammo czyli wiecie cheaty :P

Gra przez pierwsze długie dni super teraz już nie gram bo nuda ile można biegać po mapie i zabijać kogo się da :) Tylko zombie jest fajne szkoa, że map dużo nie będzie

 

Grał czy gra ktoś z was w mapke kino der toten kto ją przeszedł czy da się ją wogóle przejść czy nie ?? jak gram w solo to jakieś radio mówi o jakieś dziewczynce, ale kij nic nie ma:/

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

nie podoba mi się to

Ze względu na ograniczenia regionalne, klucz musi zostać aktywowany w kraju zakupu gry, dlatego aktywacja odbywa się w ten sposób - po zakupie podajesz dane do konta steam (login,tymczasowe hasło), aktywuję grę, wysyłam skan klucza na maila. Będziesz mógł spokojnie grac bez obawy że gra zostanie zablokowana.

Co mi z gry jak będzie po zagranicznemu.

A najprawdopodobniej po rusku. :D

Link to post
Share on other sites

Przez steama można zmieniać język gry. Tyle tylko, że pobiera wtedy całą grę od nowa, co może trochę potrwać nawet na bardzo dobrych łączach.

Jedyna opcja to zmiana z ruskiego na angielski. Nie da się na PL- info z oficjalnego forum

COD

 

Oczywiście tylko przypuszczam, że gra może być po rusku

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...