Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

ej singiel był sweet nie ma co,ale multi ? za duzo wodowtrysków i wogóle....w mw2 to musiałeś walić nocki żeby zodobyć to co chciałeś a tu ? jakieś pieniąszki i kupujesz co ci się podoba oO i bronie mi tu jakoś nie pasują ; / oprucz kałaszka to chyba szału w BO nie ma :/ ale za to jest ZOMBIE i jest IMPREZA ! :roll:

Link to post
Share on other sites

Mi się singiel w BO nie podobał :roll: za dużo prowadzenia za rączkę, zostajesz kilka sekund za kolega albo pójdziesz o 2 metry za bardzo w prawo i od razu dead ;/ za to multi wg jest epickie :/ fajnie się strzela, poziom ok do broni też nie mam zastrzeżeń, no moźe mogli wycofać tego głupiego last stand'a

Link to post
Share on other sites

ej singiel był sweet nie ma co,ale multi ? za duzo wodowtrysków i wogóle....w mw2 to musiałeś walić nocki żeby zodobyć to co chciałeś a tu ? jakieś pieniąszki i kupujesz co ci się podoba oO i bronie mi tu jakoś nie pasują ; / oprucz kałaszka to chyba szału w BO nie ma :/ ale za to jest ZOMBIE i jest IMPREZA ! :roll:

Od momentku kupna gry ani razu nie udało mi się zagrać. "Sesja gry jest juz niedostępna" i klops. Wie ktoś jak tego !@#%$ zaradzić?
Link to post
Share on other sites

ej singiel był sweet nie ma co,ale multi ? za duzo wodowtrysków i wogóle....w mw2 to musiałeś walić nocki żeby zodobyć to co chciałeś a tu ? jakieś pieniąszki i kupujesz co ci się podoba oO i bronie mi tu jakoś nie pasują ; / oprucz kałaszka to chyba szału w BO nie ma :/ ale za to jest ZOMBIE i jest IMPREZA ! :roll:

Od momentku kupna gry ani razu nie udało mi się zagrać. "Sesja gry jest juz niedostępna" i klops. Wie ktoś jak tego !@#%$ zaradzić?

Ale że jak ? bo ja nie rozumiem.Nie możesz się połączyć z serverem ? czy wogle nie możesz tego zainstalować\uruchomić ?

Link to post
Share on other sites

Spoko też tak mam....

 

E:

Jakie te sterowanie tym RC-XD jest :/ a celownik IR w multi to jest dla mnie mistrzostwo świata...ja myślałem na początku że to jakiś normalny celownik,więc go kupiłem bo wygłądał fajnie i wgóle.Wbiłem się na server,zrobiłem zoom z tego czegoś i powiedziałem jedno wielke WTF i krzyż na droge i z Panem Bogiem jak ma zamiar z tego czegoś pocinać bo dla mie to już jest jakaś wyższa szkoła jazdy :roll:

Link to post
Share on other sites

A sprawdze tego Reflexa,mam nadzieje że jest wygodny i nie bede widzieć przez niego otoczenia różowego i białych ludzików :/ a co to tego bruma to on wybucha po chwili jak w nic nie wtrafie czy on jest telikatny na kontakt z otoczeniem ? wiece,walne np zachacze o budynek,kwiatek,krzak,znak,słup i robi BooM ? wiece takie "Ale Urwał !"

Link to post
Share on other sites

Nie wchodźcie na serwery powyżej pingu 60 to nie będziecie mieli lagów - as easy as it is. :rotfl:

wchodzę tam gdzie jest po 35-50 a za jakiś czas 350 > ?!

 

A o panującym chaosie i burdelu na mapach nie wspomnę ginę respawn i nagle wylatuje mi 2 O_O kolejny res i nagle za plecami noż no kur... najlepsza metoda na jakieś tam fragi to krzaki + tuba + padlinożerca ... a jak mnie IRYTUJĄ ludzie lece widzę kolesia walę w niego serie a ten idiota rzuca się na ziemie i mnie zdejmuje to jest tak NOOBOWSKIE że aż mi się cofa... w Battfield nie ma czołgania się ... I BARDZO DOBRZE bo takie cioty tylko tak potrafią grać !

Dobrze powiedziane,właśnie tak wygląda gra w BO :/ Chodż w MW2 też jest na glebe ale oni jakoś bardziej żadko to robią,a jak to robią to i tak ich zdejme,a tu ? nie ma nie ma siły nawet cały magazynek nic tu nie pomoże xd Pogram może dziś troche dużej i postaram się nie wpienić to może to bardziej to wszystko ogarne :roll:

Po 6 godzinach trudno mi było znieść widok powtarzanego w nieskończoność zagrania: skok + gleba/czołganie. W wyniku przedawkowania tempa animacji - zbyt szybkie, nienaturalne - gra wręcz stworzona do tego typu zagrań. Praktycznie każdy wysokopoziomowy zawodnik stosuje bunny jumping. Dorzucamy równie powszechny camping, i tworzy nam się zręcznościówka do potęgi n. Nie dostrzegam w tej grze miejsca na planowanie, na taktykę.

 

Tryb hardcore lekko ratuje sytuacje, ale król ani przez chwilę nie może poczuć się zagrożony. Bad Company 2, i długo, długo nic.

Link to post
Share on other sites

Nie dostrzegam w tej grze miejsca na planowanie, na taktykę.

Dobra, to tu pojechałeś...

W jakim CoDzie była kiedykolwiek taktyka? Chyba że w ligach :roll:

Nie grałem w poprzednie odsłony serii w trybie dla wielu graczy. Albo grałem, ale nie pamiętam tegoż faktu. Czyli ganię producentów za założenie którego nie było? Zwyczajna naparzanka? Na co ja wydałem 99 zł - seppuku. Albo, przed seppuku ubije jeszcze 1 poziom, 50 musi być (Bad Company 2) :/
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...