Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

Pograłem - singiel nie zachwycił, a rozmieszczenie punktów kontrolnych doprowadzało mnie do szewskiej pasji. Multi na części serwerów na razie chodzi jak by chciał, a nie mógł, obsługa menu mało intuicyjna, no i jeszcze jedna rzecz, aby zmienić coś w klasie (np. dołożyć celownik) trzeba wyjść do menu, chore... No i mega FAIL z umiejętnością rzucenia się na ziemię, wg twórców po rzuceniu miała być jakaś "kara" (sekunda, albo 2 nie pamiętam teraz) podczas której gracz nie może strzelać, jak się okazuje w finalnej wersji tej "kary" nie ma...

 

Tak więc podsumowując: na chwilę obecną gra mnie głównie irytuje :co:

Link to post
Share on other sites

Tak więc podsumowując: na chwilę obecną gra mnie głównie irytuje :co:

Trudno się z tymi słowami nie zgodzić. Przez dwie godziny "zabawy" z niedowierzaniem patrzyłem, jak Treyarch podszedł do zagadnienia sztucznej inteligencji. Ba, w tej grze nie ma czegoś takiego, jak sztuczna inteligencja. Nie ma ruszających się, oraz "myślących" przeciwników. Zamiast nich napotykamy skrypt działający wg archaicznych zasad.

 

Na domiar złego praktycznie w każdej misji zdarzają się sytuacji, w której to nasi pobratymcy przebiegają przez stojącego/kucającego obok przeciwnika, nie próbując go nawet zlikwidować.

 

Już w pierwszej misji doszło do komicznej sytuacji, gdzie obok strzelającego na ślepo Bowmana kucał przeciwnik. Oczywiście, jak łatwo się domyślić jedynym celem dla CPU jest gracz. Nasi nieśmiertelni partnerzy otwierają nam jedynie kolejne "korytarze", po czym wystrzeliwują tysiące naboi w nieistniejące cele. To na naszych barkach leży odpowiedzialność za zlikwidowanie przeciwników. Hord przeciwników, bo jeśli nie przemieścimy się z punktu A do B, ich liczba jest nieskończona.

 

I że to się sprzedaje.

Link to post
Share on other sites

Wedlug mnie to nie super produkcja tylko super porazka . Przeszlem gre i jest tak pokrecona , ze ohoho .

 

 

 

Tak się przyjrzałem dobrze i znalazłem taki błąd w grze ze cuda nie widy , opisze go

( to tak w misji w Wietnamie jest taki domek w którym pełno wrogów ja tam wchodzę w środek a oni gapia się na mnie i nic nie robią , postałem sobie tak 2 minuty może mniej wybiłem ich wszystkich , wróciłem do gościa nad którym był znak follow me i gdzie mnie zaprowadził ? Do tej samej cholernej chatki która znów była wypełniona wrogami , choć przynajmniej tym razem strzelali XD ... :)

 

A takich bugów jest pełno , a i czasami tekstury raza w oczy , bo są w niektórych miejcach jak z tektury :co:

Link to post
Share on other sites

Z informacji ujawnionych przez koncern Activision wynika, że w pierwszym dniu sprzedaży w samych tylko Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii Call of Duty: Black Ops znalazło 5,6 milionów nabywców. Produkcja poprawiła tym samym ubiegłoroczny rezultat Modern Warfare 2 o 900 tysięcy egzemplarzy. Liczba ta przełożyła się na imponujący przychód w wysokości 360 milionów dolarów.

 

Według Bobby’ego Koticka, prezesa koncernu Activision Blizard, Black Ops jest na dobrej drodze ku temu, by poprawić także pięciodniowy wynik Modern Warfare 2 (gra Infinity Ward osiągnęła w tym czasie sprzedaż na poziomie 550 milionów dolarów). Niezbyt lubiany przez graczy Kotick zauważył również, że Call of Duty jest pierwszą w historii marką, której dwóm kolejnym przedstawicielom udało się osiągnąć takie sukcesy rok po roku. Już wkrótce możemy się spodziewać zapowiedzi pierwszych dodatków DLC.

gry-online.pl
Link to post
Share on other sites

Ja serie Call of Duty kupuje przede wszystkim dla gry w multi i w Black Ops się nie zawiodłem, multi wymiata jest ciągła akcja mapy są dobrze zrobione (no może poza Array) maks 18 ludzi na serwie to optymalna ilość, bronie ok, wirtualna waluta też jest ok. Ogólnie jestem zadowolny z zakupu, a w singla przeszedłem 2 misje i jak zwykle w CoD'ach są normalne żadna rewelacja.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...