Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

No cóż, nie pierwszy raz wersja na PC jest traktowana po macoszemu. Mam porównanie bezpośrednie z wersją na X1 i powiem szczerze, że ta na konsoli jest wykonana lepiej - na tę chwilę. Trochę optymizmem napawa jednak fakt, że wersja na PC widziała już dwa patche od chwili kiedy została wypuszczona, więc ktoś tam siedzi kto może chce coś z tym zrobić.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Nowe, ciekawe info od Treyarch.

 

Na początku 2016 zostaną udostępnione na PC narzędzia moderskie i pozwalające na tworzenie własnych map. W grze znajdzie się również przeglądarka serwerów.

 

Oryginalny wpis na forum Treyarch:

 

 


We’ve still got a lot of work left to do, but here’s our current plan:

  • You will be able to create Maps & Game Modes and more!
  • We will include Unranked Dedicated Server Files with the tools so you can run servers with modded content anywhere you choose.
  • We will provide an Unranked Server Browser so you can easily find and join servers with modded content.
  • Closed Alpha target date:  March 2016
Link to post
Share on other sites

Tylko, że ty pewnie kupiłeś na xo lub ps4 bo na pc ta beta to istna padaka była xD

Jeżeli chodzi Ci o problemy z pamięcią to wersja premierowa również ma ten problem, ale ponoć stosowna łatka jest już w drodzę.

 

Gra w 1600p zadusiła GTX'a 980Ti i 16 GB RAM. 

Link to post
Share on other sites

Tylko, że ty pewnie kupiłeś na xo lub ps4 bo na pc ta beta to istna padaka była xD

Zdecydowałem się jednak na wersję na PC, właśnie ściąga się na Steamie :)

 

Na PC nie miałem większych problemów oprócz akceleracji myszki porąbanej i doczytywania tekstur.

 

Z tego co czytam to standardowy launch CODa, akceleracja myszki ssie, jakieś lagi niby są i problemy z dropami. Zobaczymy. Ponoć problemy dotyczą również konsol.

 

I wszystko to prawda, z myszką dalej są problemy - czyli czułość myszy zależy od ilości fps (które lubią sobie spaść od tak), na serwerach panuje dziwaczny lag, może są przeciążone.

 

Problem z myszką jako tako rozwiązuje oczywiście zablokowanie FPS, ale i tak cała ta sytuacja jest zabawna. Do serwerów na multi notorycznie wbijają ludzie z pingami 150+ więc rozgrywka aktualnie jest taka sobie.

 

Natomiast tryb zombi, działa i wygląda świetnie :)

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

Gra ma problem z tragicznymi wyciekami pamięci. Co zabawne to single odczuwa to najbardziej, multi działa praktycznie bezproblemowo. Natomiast coś jest nie tak z matchmakingiem zombie, bo nie da się aktualnie praktycznie do nikogo dołączyć.

 

Około 01:00 wyszedł patch który naprawił problem matchmakingu zombie.

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

zawsze kupowałem cody w dniu premiery ale teraz po tym co zrobili twórcy batmana wstrzymałem się i jak widze dobrze zrobiłem haha bo wszędzie na steam piszą że a to mało fps a to gra wywala a to błędy bugi i problemy z ramem... a szkoda bo black ops 2 był genialnie zrobiony w dniu premiery i to był chyba jedyny taki cod jaki pamiętam :D

Link to post
Share on other sites

A i jeszcze jedno, na PC jest taka sprawa, że istnieje aim assist konsolowy jeżeli podłączymy pada. No i niestety jest pewnego rodzaju hack który symuluje podłączony kontroler, mimo, iż używamy myszy - i takim oto sposobem, latają kiepy z aim assistem używając myszy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...