Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

MW2 jest takie dziwne że się tak gra, czy ludzi już p :P o?

Tak naprawdę bardzo rzadko widywałem klany grające TDM. Jak już to tylko S&D i nic więcej.

 

W starszych CoDach, na TDM grają tylko nooby albo ktoś, komu się nudzi :co:

Nie przesadzajmy... Na TDM często można wyrwać jakąś "gwiazdę", która skopie tyłki niektórym ludziom chwalącym się "jacy to oni nie są" na ESL/CB. Poza tym, skąd ta moda na S&D? Ten tryb ma być niby skillowy? Na 4v4 - owszem. Na 1v1 większą rolę odgrywa szczęście niż skill gracza.

Link to post
Share on other sites

Uff to dobrze że chociaż pierwsza część tytułu uratowała tą grę :P

 

 

Na TDM często można wyrwać jakąś "gwiazdę"

Ja na przykład w CoD5, gdy wbijam na TDM, to mnie jadą (też zależy kto gra, bo noobków to ja to mogę z pistola jechać :co: ) bo ja przyzwyczajony już tylko do ComModa, i jakimiś dziwnymi broniami nie gram, albo tłumiki, celowniki, perki i inne pierdoły. Na CM tego nie ma. A jak taki gracz S&D, który na zwykłych serwerach jest nawet dobry wbije na CM'a to widać jaki on słaby jest bez tych swoich perków i celowników :o
Link to post
Share on other sites

Nie ma tematu ogólnie o CoD, więc dam to tutaj:

 

"Sprawiłbym, aby Call of Duty stało się płatną, sieciową usługą już od jutra. Wystarczy pomyśleć o tym, czego oczekują klienci i jak można by dotrzeć do jeszcze większej publiczności [z tą marką], a także o tym, co daje najbardziej twórcze, inspirujące możliwości. Marzę o tym, żebyśmy mieli sieciowy świat Call of Duty. Dzięki temu gracze otrzymaliby dużo bardziej wciągające przeżycie. Nasza publiczność zresztą też na to czeka. Zobacz, mamy 1,7 miliarda godzin wygranych na Xbox Live. Dzięki takiej sieciowej usłudze moglibyśmy jeszcze lepiej zaspokoić oczekiwania klientów"

Bobby Kotick

Źródło: www.cdaction.pl

 

Zrobią MMOFPS! To będzie jak GTA, tylko że bez singleplayera! Będą sklepy z ubraniami, nowe pojazdy do kupienia i pochwalenia się kumplom na mieście. Super pomysł!

I do tego te promocje! 20$ za naboje pełnopłaszczowe do M4 + 2 granaty odłamkowe!

Link to post
Share on other sites

Wymagania sprzętowe:[/color]

Minimalne:

CPU: Intel Pentium 4 2.8 GHz lub AMD r bądź lepszy

RAM: 512MB RAM (768MB dla Windows Vista)

Dysk twardy: 12GB wolnej przestrzeni dyskowej

Karta graficzna: ATI Radeon 9800 Pro lub lepsza

 

Rekomendowane:

?

 

 

 

I ole wiem to już są nowe - a te co dałeś to chyba z CODa 2 :>

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...