Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Mój klan - a raczej nasz zagrał z Quantinum, większość osób grała po raz pierwszy tego dnia więc lamiliśmy a na dodatek graliśmy dla zabawy. Tym czasem Quantinum się niesamowicie spiął i zaczął wrzeszczeć żebyśmy byli cicho! :D

 

Graliśmy PCW i Quantin mówi że jeden z nas ma WH - widać nie każdy umie docenić skilla. Również graliśmy dla zabawy bo nie było podstawowego składu, Quantin znów się spiął i mało mu to dało ;]

 

Zaproponowaliśmy mu dojście do nas, powiedział że idzie do innego gamingu, ICGT a że my to nooby ;] - Powiedzieliśmy że do zobaczenia na PCW i kolega dostał banika na TS'ie żeby już nas nie spamował tekstami w stylu "ogarnijcie się i bądźcie cicho!". Mieliśmy niezły ubaw. Może głoś mam nie zbyt ale przynajmniej nie spinam się tak jak kolega i próbuje wytknąć błędy, które trzeba w naszej grze naprawić, a nie krzyczę ciągle "noob!" :P

 

Koleś mówi że na ESL będę leżał i mnie ściśnie bo na Rust 1on4 nas pocisnął - gdzie respimy się na swoim trupie ;] W każdym bądź razie jak zagram z kolegą ESL'a to zobaczymy kto tutaj lami, bo ja na lajcie cisnąłem go brońmi na dłuższy dystans (UMP jest niezastąpiony) ;] Pewnie będzie to za ok. 10 dni bo na razie mam blokadę - źle zrozumiałem pewien punkt regulaminu.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

W związku ze zbliżającą się premierą gry Call of Duty: Black Ops, która jest jedną z najbardziej najbardziej oczekiwanych premier roku postanowiłem założyć temat dla fanów serii CoD gdzie będziemy mogli poplotkować o nowej produkcji.

 

Na wstępie przedstawię podstawowe informacje o grze.

http://i48.tinypic.com/2cm0z6.jpg

 

Producent: Activision

Wydawca: Treyarch

Dystrybutor wersji PL: ?

Kategoria: taktyczna, strzelanka, gra akcji

Nośnik: DVD-ROM

 

Data Premiery:

Świat: 9 listopad 2010

Polska: 9 listopad 2010 (?)

 

Tryb gry: single / multiplayer

Tryb multiplayer: LAN / Internet | liczba graczy: ?

Wymagania wiekowe: 18+

Wymagania sprzętowe:

Minimalne:

CPU: Intel Pentium 4 2.8 GHz lub AMD r bądź lepszy

RAM: 512MB RAM (768MB dla Windows Vista)

Dysk twardy: 12GB wolnej przestrzeni dyskowej

Karta graficzna: ATI Radeon 9800 Pro lub lepsza

 

Rekomendowane:

?

 

Opis:

Call of Duty: Black Ops – planowana siódma część serii gier Call of Duty. O rozpoczęciu nad nią prac poinformował na swoim profilu w serwisie LinkedIn David Kim, starszy animator studia Treyarch, które zajmie się "siódemką". Kim napisał: "Pracuję nad moim drugim tytułem jako starszy animator w branży gier u Activision/Treyarch przy Call of Duty 7.".

 

W listopadzie 2009 roku Activision potwierdziło, że nowa część cyklu ukaże się w 2010 roku. W grze zaprezentowany ma zostać okres zimnej wojny. Najnowsza odsłona serii ma zabrać nas do takich krajów jak Wietnam, Kuba, Anglia (gdzie mamy bronić ambasady irańskiej) oraz na terytorium Afryki Południowej. Jedną z grywalnych postaci ma być członek elitarnej brytyjskiej jednostki antyterrorystycznej Special Air Service.

 

Multiplayer:

Mark Lamia, szef studia Treyarch, w wywiadzie z magazynem PC Gamer powrót serwerów dedykowanych:

Myślę, że serwery dedykowane są świetne. Nie widzę żadnego powodu, dla którego mielibyśmy ich nie uruchomić, chyba że... cóż, nie widzę żadnego powodu, dla którego mielibyśmy tego nie zrobić. [...] Wygląda na to, że to rozwiązanie naprawdę podoba się graczom i jesteśmy zachwyceni tym, co teraz robimy.

- jest to bardzo ważny cytat :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=QviMnXok2oc&feature=related

 

Link do filmu - nie chciał się dodać

 

Zamówiliście już pre-ordery, a może mieliście okazję zagrać w Call of Duty:Black Opa? Zapraszam do komentowania.

Link to post
Share on other sites

mniej więcej jestem tego samego zdania czy Michał.....na pewno nie mam zamiaru kupić tej gry zanim nie upewnię się, że będzie ona u mnie chodziła na kompie....

a tak na marginesie....całkiem fajnie się zapowiada ta strzelałka :D

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dobra, tym razem kulturalniej bo znow mi posta usuną...

 

Więc : nie ja mówiłem że masz wh tylko ci z którymi graliśmy.I nie gadaj że spamowałem bo tego nie robiłem. Mowilem za to zebyscie byli cicho, bo jesli ja jestem ''jedyny ocalaly'' na 4 pozostalych a ty mi pieprzysz o serkach danio...Zle zrozumiales pewnien punk regulaminu...ojej...I ubawu nie mieliscie bo co chwila pytales sie ''Eeej Quantum, dlaczego nie chcesz do nas do klanu? Bo nie. Ale musi byc jakis powod, no powiedz...I ani razu nie powiedzialem ogarnij sie.Na lajcie mnie cisnales? wow, to chyba mialem wylaczony monitor bo nic takiego nie widzialem.

 

Coś jeszcze? i zrob sobie uac2 ( universal anti cheat2) to bede mial pewnosc ze twoj klan nie czituje.

Link to post
Share on other sites

Ja w tym roku kupie :

 

Crysis 2

Sniper : Ghost Warrior

Medal of Honor

CoD : Black Ops

 

HAWX 2

 

 

a jak starczy to jeszcze może :

 

Mafia 2

Kane & Lynch : Dog days

BioShock 2

Fifa 11

PES 11

Batman AA 1, i moze 2

 

Spec ops szykuje się super, ale wieksze wrazenie zrobil na mnie nowy moh. Super MP. Mam nadzieje niedlugo uchandlowac Bad Company 2, a potem te 2 gry. Wakacje będą super :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...