Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

Słuchajcie co mi sie na serwie przydarzylo,Pech chcial ze trafilem na hackowego serwa, mysle se, wychodze, patrze a tu !!!!!!!!!!!! 70 lvl mam wbity!!!!!!!!.wkurzylem sie troche ;)

 

troche czuje sie winny, znaczy wkurzony jestem, bo sam chcialem wbic te levele.Powinienem sie przejmowac? w koncu to nie moja wina bo ja nie uzywam czitow no ale, samo mi sie wbilo przez tego pacana :P

Link to post
Share on other sites

If you have recently lost stats or rank in this game, you may be able to recover this information as outlined:

 

* Go to the Steam folder and find the Modern Warfare 2 install folder

> Default location: C:\Program Files\Steam\Steamapps\common\call of duty modern warfare 2\ * Open the \players\ folder

* The multiplayer profile is updated regularly as a .stat file and also includes a backup file.

> All original profile files begin with md202ef8d and backup files will begin with md202ef8d.bak * Locate the profile and backup .stat files with the most recent "Date Modified" listed in Windows

* Move the profile .stat file to a new location (Creating a new folder and placing it here should be fine)

* Rename the backup .stat file and remove the ".bak" from the filename

* Launch Steam and re-test this game.

 

Spróbuj tego ;)
Link to post
Share on other sites

troche czuje sie winny, znaczy wkurzony jestem, bo sam chcialem wbic te levele.Powinienem sie przejmowac? w koncu to nie moja wina bo ja nie uzywam czitow no ale, samo mi sie wbilo przez tego pacana ;)

Czym się przejmować? Że dostaniesz bana?

Nie musisz się martwić, nie dostaniesz. Sporo osób miało takie przypadki, i nadal grają spokojnie. Poza tym, support steam'u może to potwierdzić. Problem jest u nich znany.

Link to post
Share on other sites

Słuchajcie co mi sie na serwie przydarzylo,Pech chcial ze trafilem na hackowego serwa, mysle se, wychodze, patrze a tu !!!!!!!!!!!! 70 lvl mam wbity!!!!!!!!.wkurzylem sie troche ;)

 

troche czuje sie winny, znaczy wkurzony jestem, bo sam chcialem wbic te levele.Powinienem sie przejmowac? w koncu to nie moja wina bo ja nie uzywam czitow no ale, samo mi sie wbilo przez tego pacana :P

Szczerze to sam chetnie bym na taki wbil ... podobno fajna zabawa z tymi gl i jumpami :P
Link to post
Share on other sites

Nie boje się bana, tylko sam chciałem wbic te levele.

 

A pamietam niedawno trafilem na taki serwer :

 

18 osob , all na all , rust.Wyobrazacie sobie :P?

mnie wczoraj na takie coś wrzuciło :D

pełno ludu biega, przyjąłem z 10 zgonów, nie wiem czy w ogóle wystrzeliłem z jeden pocisk i koniec.

kolesie mieli po 2400 zabić ^^

ale 70lvl jak miałem tak mam a prestiżu jakoś nie mam ochoty zaczynać :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...