Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

Ja nie mam się niestety czym chwalić (rekord na dziś 6 do 18 w plecy ^^ ), zresztą ostatnio więcej się bawię niż gram (czytaj: testuje wszystkie możliwe giwery i gram aby odblokować wszystkie możliwe dodatki).

 

A co do DLC - to jeśli nie będzie można bez niego grać to przerzucam się na L4D2, bo dzisiaj pod wpływem chwili - i irytacji ciągłym czekaniem na połączenie się z servem w MW2 - zakupiłem na allegro klucz).

Link to post
Share on other sites

Na wesoło :o :

 

http://img718.imageshack.us/img718/3016/beztytuuns.th.png

 

17 zabitych na początku :P

Jak przy takim przykampieniu (wnioskuje po broni :P) nikt Cie nie zabil ... Z jakimi n00bami Ty grasz? xD :P

Grałem z M16A4, tylko ammo się skończyło i musiałem zapasową wyciągnąć :P

 

P.S: chcecie to mogę zagrać 1vs1 :o

dzisiaj graliśmy razem i tak nie skillowałeś :P

Link to post
Share on other sites

Ostatnio sądziłem, że już w MW2 osiągnąłem tyle ile się dało (jedynie nie atomówka, IEM tak :P), ale tego się nie spodziewałem :P

 

(...)

 

To wygląda na AIM'a w 100% :o:o

cheater :P

pogadamy jak przez ścianę ze snajpy leżącemu gościowi heada walniesz i będzie to zwycięski frag :P

a tak na serio - ładna seria :P

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Na filmiku nie widać, ale widziałem tych trzech na radarze oraz przez ten metalowy 'kontener?', więc rzuciłem flasha i wbiegłem z RPD z perkiem "Pewne celowanie", dlatego waliłem z biodra i trafiałem :o

Link to post
Share on other sites

Vac jest lepszy od beznadziejnego punk Blastera wiec co się czepiasz ?

Prima Aprilis był kilka dni temu :P

 

W BC2 na serwie g4g.pl chyba z pięciu cziterów w ciągu godziny zbanowało, w MW2 musisz wyleźć z serwa i szukać innego hosta, albo błagać czitera żeby wyszedł z serwa... a że VAC to gó**o to każdy wie, wystarczy dobry czit + program i grasz dalej... ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...