Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

jaaaa ale Ci zazdroszczę jesteś za******y...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:P:hahaha::hahaha: średnio tak nabijam w sabotażyku jak mam zły dzień

To chyba zle Cie sortuje xD ... Skoro jestes taki "za******y" to moze pochwalisz sie statami z profilu zamiast sie przechwalac co -.-

 

Gralem podobnie jak mialem forme ... teraz to zadko tak nabijam :rotfl::menda:

Link to post
Share on other sites

no właśnie nie kumam czemu parę stron wcześniej zamazałeś statystyki :P

 

a teraz mam takie pytanie jest jakaś możliwość podpier... donosu :P cheaterów albo innych dzieciuchów którzy psują innym grę ( aim boot WH itp itd) ???

 

3 sytuacje z wczoraj pykamy sobie z Presleyem

- szwab po głosie 12lat aim boot z m240 i g18 leciały same heady na kill camie było widać czarne na białym jak celownik pięknie skacze z jednej główki na drugą

- inny jakiś niekończące się ammo od tuby O_O

- też jakiś hitlerowiec ( 15 lat po głosie ) latał z Intervention debil myślał że się nikt nie kapnie ledwo przymierzył z lunety head + WH :menda:

 

dlaczego nie ma VOTOWANIA w mw2!!! :hahaha::hahaha::rotfl:

Link to post
Share on other sites

no właśnie nie kumam czemu parę stron wcześniej zamazałeś statystyki :P

dlatego:

 

reszty nie skomentuję, bo się po mnie wszyscy "przejadą" :menda:

 

EDIT

 

dlaczego nie ma VOTOWANIA w mw2!!! :hahaha: :hahaha: :rotfl:

właściwie to się przyłączam do pytania :P

Link to post
Share on other sites

 

Sądząc po avatarze, masz kolo 1.5k ofiar z ak-47, gdybys mial wiecej (co najmniej 2.5k) mialbys inny avatar.

 

Chętnie zagram z Tobą 1v1.Teraz jestem niestety bez kompa(na lapku siedze), wiec nie moge ci pokazac mojego, ale powiem :

 

srebrny strzelec smigla ( ponad 600ofiar) i krzyzyk zloty od ump45 (500head)

Link to post
Share on other sites
Staty badzo podobne do mnie :menda: ... a ja jakos nie mam 33/2 jak slabo mi idzie -.-' ... dziwne prawda? :D ... a i nie nie lechtam sie :P

 

A co do haxow to sie zgadzam :wariat: ... odtatnio dostalem z Intervention heda przez 2 sciany -.-' ... i potem wszyscy sie obudzili ze to WH xD

Link to post
Share on other sites

dlaczego nie ma VOTOWANIA w mw2!!! :zamykamy::) :)

Z prostego powodu. Wyrzucali by Ciebie, za dobrą grę, wciskając, że używasz cheatów, choć tak naprawdę grasz bez nich.

no racja troche ...

racja racją, ale to zależy na jaki serwer się trafi (a właściwie graczy)

jeśli gracze są normalni to się zorientują, że się cheatów nie używa (ja z dostrzeżeniem WH mam na ogół problem, ale Aim bez problemu) i nie będą głosować

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

na haxxy zawsze najlepszy będzie admin , żaden program nie jest tak dobry jak wykwalifikowany admin.

no ale do tego to trza mieć dedyki, żeby ktoś postawił serwa i nim zarządzał z możliwością kickowania....na obecnym systemie coś takiego nie jest chyba wykonalne...

no i wątpię (mimo zapowiedzi), że DLC zmieni sposób dobierania graczy rozwalając całą platformę IWNet i wprowadzając tradycyjny system serwerów...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

powiem tak mi dedyki nie przeszkadzają w ogóle nie ma czarowania z seriami ofiar, ilością ludzi non stop wyskakujących komend z konsoli ALE....!!!

 

gdyby ... była możliwość zmiany zasad meczów podczas hostowania ( ilość pkt do zdobycia czas gry ) + votowanie ( wywalanie za cheaty ) było by idealnie :)

 

pamiętam że jak się grało w CoD4 to tak heli od razu latał z dymkiem na ogonie więc 1 shoot i padał, nalot miał zmniejszone obrażenia no i inne cuda no i te debilne serwery na 64 O_O na co komu ??

 

a ten tryb zombie w 5 ??? hmm jakoś mnie nie wciągnął ...

 

i do co DLC... mam taką nadzieję że któregoś pięknego dnia odpalę steam i moim oczom ukaże się piękna rzecz :D download update włączę MW2 a tam nowe mapki i tryby :o

Link to post
Share on other sites

Dedyki są możliwe gdyż są one wbudowane w grę , tylko są wyłączone ,wystarczył by pewnie mały patch i po sprawie, no ale IW się upiera przy tym swoim crapie, gram sobie teraz w bf:bc2 i adminuje server rozgrywka jest o wiele przyjemniejsza gdy ktoś z góry ogarnia to zwłaszcza przy tej fali cziterow jaka opanowała bf'a , w ciągu kilku godzin wczoraj punkbuster "skasował" z 7 delikwentów , . co do DLC do mw2 to patrząc na to co się ostatnio działo w activision to nie sadze by dali za darmo te mapki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...