Skocz do zawartości

Jak kręci się GTX 560TI


Recommended Posts

Dokładnie jak wyżej. W techplanet znalazłem tylko coś co nie jest ani wersją Hawk ani Twin Frozr za 800zł [choć na referenta też nie wygląda]. http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/msi-geforce-gtx560ti-1gb-ddr5256bit-dvimhdmi-pci-express,29179.html

Więc jeżeli o to chodziło to lepiej brać HD7850.

Link to post
Share on other sites

Gtx 570 jest strasznie drogi a co do grafiki chodziło mi dokładnie o tego gtx'a.

Co do hd7850 to zobacze co na to powie mój budżet jeżeli miał brać tego radka to chyba tego:

http://www.agito.pl/karta-graficzna-sapphire-radeon-hd-7850-2gb-ddr5-pci-e-box-84-556644.html

bądz

http://www.agito.pl/karta-graficzna-msi-radeon-hd-7850-twin-fozr-iii-oc-2gb-ddr5-pci-e-box-84-557885.html

Link to post
Share on other sites

Co wy macie z tym poborem? Dlaczego jak wychodzi nowa seria stara odchodzi do lamusa? 570 to nadal mocna karta, mocniejsza niż czerwonka. Dopiero po o/c czerwonki można dogonić 570, a 570 też można wykręcić na 580, więc STFU na temat 7850.

Edytowane przez Anoizmrox
Link to post
Share on other sites

@up

Naucz się myśleć logicznie / czytać ze zrozumieniem. Jeszcze raz napiszę, może przeczytasz: Te Twoje karty z serii GTX570 mają znacznie większy pobór energii elektrycznej (a wydajność nie jest dużo lepsza, cena też większa). To jest główny powód, dlaczego karty starej serii 'odchodzą do lamusa', tym bardziej kiedy wychodzi tak udana seria jak HD7800.

Link to post
Share on other sites

Cena większa? 750zł referent na allegro. Z blokiem 800zł. HD7850 950zł. Pozdro :o Jakoś przed premierą GCN nikt nie narzekał na pobór energii.

 

Autor bierz 570 nie słuchaj tych psychopatów. 570 wykręcisz na wydajność wyższa niż 580.

Link to post
Share on other sites

Gigabyte z tego co słyszałem i czytałem słabo się kręci(zablokowane napięcie) wiec raczej wezme msi chyba ze Asus direct potanieje.

 

Mam jeszcze pytanie jakie takty na max uzyskam z tych msi.

 

Gigabyte z tego co słyszałem i czytałem słabo się kręci(zablokowane napięcie) wiec raczej wezme msi chyba ze Asus direct potanieje.

 

Mam jeszcze pytanie jakie takty na max uzyskam z tych msi.

Link to post
Share on other sites

Trudno powiedzieć, nie mogłem znaleźć żadnej recenzji tej karty, głównie można znaleźć power edition, gdzie jest zmodyfikowana sekcja zasilania i Twin Frozr IV o ile się nie mylę. Dochodzi też fakt, że każdy egzemplarz nawet tego samego modelu może być inny, także raczej nie da się określić maksymalnego taktowania.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...