Skocz do zawartości

Recommended Posts

sprzęt:

athlon 64 3200+ 2,2 GHz

3gb RAM ddr

Gigabyte GA-K8NE

tracer 380W

 

Problem polega na tym, że podczas odtwarzania filmu na YT w dowolnej rozdzielczości dźwięk idzie w miarę dobrze, a obraz jest jak pokaz slajdów. W tym momencie użycie procesora skacze do 100% i nie potrafię tego zmniejszyć. Próbowałem już robić format, ale na win7 i xp ten sam problem. Zmieniałem procesor na Semprona 3000+ i próbowałem z różnymi konfiguracjami ramów, a problem nie znika.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to pomoże, ale na dole strony masz: "Wypróbuj coś nowego!" kliknij to.

Potem poszukaj tam odtwarzacz html5 i włącz go.

 

Mogę się założyć, że nie pomoże. Obciążenie prędzej wzrośnie. Nie wyświetlaj filmów w wysokiej rozdzielczości, tylko najwyżej 240p i 360p. im większa rozdzielczość, tym bardziej się męczy CPU. A wcześniej był z tym problem? Zainstaluj najnowszy sterownik i flasha. I akceleracja na maksimum.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Właśnie wcześniej nie miałem z tym problemu. Odtwarzałem nawet filmy w 1080p bez problemu. W przeciągu ostatniego miesiąca zmieniłem procesor z semprona 1,8GHz na athlona 64 2,2 GHz, dołożyłem RAMu i przesiadłem się na win7. Myślałem, że to było winą, ale wczoraj powróciłem do starych ustawień, a problem nie zniknął.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Dalej to samo. Procesor ciągle na 100%

 

zmienić na przeglądarkę x64 i zainstalować FP w odpowiedniej wer (oczywiście wcześniej odinstalować FF i FP x32) -- odpuszcza jak złoto.

 

z drugiej strony nie spodziewaj się wydajności do 1080p przy tej konfiguracji -- kup sobie x2 (nawet x23800+) na allegro różnica jest spora :), choć CPU na s939 są drogie.

Link to post
Share on other sites

Aktualnie mam znowu win7 ale po powrocie na xp problem był dalej. Podmieniałem nawet kartę grafiki i nic. Kiedyś miałem problemy z filmami z powodu AVG, który coś skanował i obciążał procesor, ale usunąłem ten programik i to nic nie daje. Przeglądarki też zmieniałem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...